Uczciwa pożyczka z Kredito24

Uczciwa-pożyczka-z-Kredito24Co jakiś czas w mediach pojawiają się kolejne artykuły odkrywające nieprawidłowości w działalności mało sprawdzonych firm pożyczkowych. W Internecie, gdzie operuje coraz więcej firm pożyczkowych, bardzo łatwo można się także natknąć na oszustów, którzy podszywają się pod znane marki, w ten sposób chcąc zyskać zaufanie konsumentów. Należy szczególnie uważnie śledzić tego rodzjau oferty, aby ustrzec się dalszych problemów finansowych i popadnięcia w pętlę zadłużenia. Poniżej prezentujemy wskazówki, które pomogą w weryfikacji uczciwości dostawcy pożyczek w Internecie.

Jak rozpoznać uczciwą firmę?

Choć z pozoru może się wydawać, że rozpoznanie uczciwego pożyczkodawcy jest niemal niemożliwe, ze względu na mnogośc takich ofert w Internecie, warto zwrócić uwagę na kilka podstawowych elementów. Przede wszystkim warto odpowiednio zweryfikowac stronę internetową dostawcy kredytów online. Jeżeli nie jesteśmy pewni, czy dana strona internetowa nie została stworzona przez oszustów, warto zapoznać się z listą uczciwych pożyczkodawców na stronie Związku Firm Pożyczkowych. Na tej podstawie mamy możliwość trafienia na właściwą stronę docelową i porównanie, czy podobieństwo w nazwie firmy, na którą przypadkowo natrafiliśmy w Internecie, jest celowe i ma nas wprowadzać w błąd, czy faktycznie mamy do czynienia z uczciwym pożyczkodawcą. Warto także zapoznawać się z reklamami telewizyjnymi firm pożyczkowych, które widnieją na protalu youtube. Na końcu reklamy zawarta jest informacja na jakiej stronie należy szukać pożyczek oferowanych przez daną firmę, jak również wzmianka dotycząca pobieranych opłat przez firmę. To, co powinno wzbudzić nasze obiekcje to fakt pobierania opłat za rejestrację w serwise, czy też możliwość złożenia wniosku pożyczkowego. Bowiem uczciwe firmy pożyczkowe nie pobierają opłat i nie wymagają depozytów. Przykładem jest marka Kredito24.pl, którą można znaleźć pod adresem: www.kredito24.pl . Nasza marka nie pobiera opłat za możliwość złożenia wniosku pożyczkowego. Wymagamy jedynie weryfikacji rachunku bankowego. Osoby posiadające dostęp do bankowości online, mogą zweryfikować konto za darmo, a te, które nie mają dostępu do rachunku w Internecie, zostaną poproszone o przesłanie 1 grosza celem weryfikacji konta bankowego. Dzięki temu mamy pewność, że środki zostaną przelane właściwej osobie, a pod pożyczkobiorcą nie kryje się oszust.

Zaufane marki

W skład grupy Kreditech Polska wchodzi między innymi marka Kredito24, która oferuje swoje pożyczki w Internecie, jak również w formie offline, udzielając krótkoterminowych kredytów za pośrednictwem agentów. Opinie na temat naszych produktów można także sprawdzić na stronie Opineo.pl, gdzie 96% naszych klientów poleca usługi naszej firmy. Jakie zatem cechy wpływają na ocenę uczciwości firm pożyczkowych?

  • Rozbudowana strona internetowa, na której znajdują się wszelkie informacje dotyczące wpisu do KRS, czy też zasad przyznawania pożyczek.
  • Weryfikacji informacji zawartych w reklamie telewizyjnej, czy radiowej.
  • Weryfikacja informacji o firmie na stronie Związku Firm Pożyczkowych.
  • Weryfikacja opinii o firmie na sprawdzonych stronach takich jak Opineo.pl

 

Autor: Irena Kaczmarek