Tylko u nas: uczciwe i przejrzyste opłaty

Szukasz firmy pożyczkowej, która w nieskomplikowany i przejrzysty sposób będzie pobierać opłaty od swoich klientów? Jeśli tak, trafiłeś w dziesiątkę! Kredito24, jako firma dbająca o interesy swoich klientów oferuje niskie i klarowne prowizje. Czy to możliwe? Teraz tak- jednakowa stawka dla wszystkich bez względu na kwotę wnioskowanej pożyczki!

 

Nasza firma oferuje niezwykle szybkie pożyczki, które zostają przekazane na konto klienta już po 15 minutach od wydania decyzji przez nasz całkowicie zautomatyzowany system. Cechuje nas nie tylko dbałość o jak najlepszą jakość oferowanych usług, lecz także chęć ułatwienia życia naszym pożyczkobiorcom po prze stworzenie nieskomplikowanego modelu naliczania opłat.

 

W przeciwieństwie do innych instytucji finansowych, oferujących krótkoterminowe kredyty, Kredito24 zapewnia sprawiedliwe warunki pożyczkowania wszystkim klientom, niezależnie od wnioskowanej kwoty oraz terminu spłaty pożyczki. Tylko 1 proc. za każdy dzień zobowiązania muszą zapłacić klienci korzystający z usług naszej firmy. Bez ukrytych opłat, każdy ma szansę uzysać od nas pomoc finansową, by spełniać swoje plany i marzenia.

 

Ponadto, zapewniamy przejrzysty system naliczania opłat dodatkowych z tytułu nieterminowej spłaty zaciągniętego kredytu. Niewielkie opłaty w kwocie 20 zł, naliczane są przez nasz system co 3 dni od daty przekroczenia terminu spłaty zobowiązania. Ostatnia- piąta należność, doliczana jest do pożyczki w kwocie 150 zł. Jednakże dzięki przypomnieniom wysyłanym do naszych klientów, każdy ma szansę uniknąć dodatkowych kosztów.

 

Nie zwlekaj i aplikuj już teraz o pożyczkę za pośrenictwem naszej strony internetowej!