Szybkie pożyczki na topie

Szybkie-pożyczki-na-topiePożyczki udzielane w Internecie zyskały wielu zwolenników, co jest szczególnie widoczne w wartości portfela udzielonych kredytów online. Okazuje się, że segment finansów, który jeszcze nie tak dawno temu cieszył się złą sławą, stał się dla niektórych jedyną deską ratunku i poprawił swój wizerunek w oczach wielu Polaków. Wszystko to za sprawą dużej konkurencyjności na rynku i stosowaniu zaawansowanej technologii oraz wypracowaniu zasad, które powinny być przestrzegane przez odpowiedzialne firmy pożyczkowe.

Szybko i łatwo

Pożyczki oferowane w Internecie zyskały popularność w ostatnich dwóch latach swojego istnienia. Dotychczas liczne afery związane z windykacją należności stosowaną przez inne firmy, lub oszustwa kredytowe były przede wszystkim nagłaśniane przez media, a zapominano wciąż o tym, że i ten segment finansowy jest potrzebny na polskim rynku, ponieważ staje się realną alternatywą dla banków. To, co przede wszystkim cenią pożyczkobiorcy to prostota i przejrzystość aplikacji, którą składa się na stronie internetowej firmy pożyczkowej, jak również szybkość serwisu. Bowiem teraz firmy pożyczkowe są w stanie w ciągu jednego dnia przelać środki na konto klienta, a jak to ma miejsce w przypadku marki Kredito24, wydanie decyzji pożyczkowej trwa średnio 15 minut, a księgowanie gotówki na rachunku bankowym ma miejsce w zaledwie kilkanaście minut. Dzięki temu klienci są w stanie pokryć niezaplanowane wydatki, takie jak na przykład naprawa samochodu, czy zakupo potrzebnego sprzętu gospodarstwa domowego. Jednocześnie wiele osób docenia fakt, iż biorąc pożyczkę w Internecie, wnioski mogą być składane w 100% online 24h przez 7 dni w tygodniu. Ta wygoda, oraz brak potrzeby dopełnienia dodatkowych formalności sprawia, że coraz więcej osób zwraca się z prośbą o wsparcie finansowe do tego rodzaju instytucji pozabankowych.

Bank a firma pożyczkowa

Dlaczego firmy pożyczkowe stają się realną alternatywą dla banków? Świadczy o tym choćby fakt, iż te pierwsze instytucje dysponują bardziej zaawansowaną technologią scoringową. Banki nadal podchodzą bardzo tradycyjnie do sposoby oceny zdolności kredytowej klienta, biorąc pod uwagę przede wszystkim historię kredytową z biur informacji kredytowych. Wszystko to sprawia, że nierzadko wiele osób czuje się pokrzywdzonych, ponieważ nie ma możliwości uzyskania kredytu, mimo to, iż byłaby w stanie go spłacić. Odpowiedzią na takie zapotrzebowanie są właśnie firmy pożyczkowe działające w formie online. Marka Kredito24 dysponuje samodoskonalącym się algorytmem, który na podstawie 15.000 danych o kliencie pochodzących z wniosku pożyczkowego oraz danych zawartych w Internecie, między innymi z portali społecznościowych oraz zakupowych, jest w stanie w ekspresowym tempie wydać decyzję ( 15 minut) i przelać środki na konto klienta ( od kilku do kilkunastu minut, w zależności od pracy banków). Tym samym osoby, które dotychczas czuły się wykluczone finansowo, mają szansę na uzyskanie wsparcia. Żeby jedna wybrać właściwą i odpowiedzialną instytucję, która pomoże nam podreperować budżet a nie wprowadzi w kolejne tarapaty finansowe, warto posiłkować się informacjami zawartymi na stronie Związku Firm Pożyczkowych. Organizacja ta prowadzi także telefon zaufania dla obecnych lub przyszłych klientów firm pożyczkowych, oraz porady prawne. Dzięki uczciwemu podejściu do klienta i dokładnym informowaniu o warunkach pożyczania, wiele firm pożyczkowych, w tym Kredito24 cieszy się zasłużoną renomą na polskim rynku kredytowym i stanowi nieocenioną pomoc we wsparciu domowego budżetu wielu Polaków.