Rzeczpospolita doceniła markę Kredito24!

W związku ze sporządzonym raportem „Zadłużenie Polaków“ przygotowanym na zlecenie Krajowego Rejestru Długów, Rzeczpospolita dokonała przeglądu najbardziej interesujących ofert produktów finansowych na polskim rynku. Kredito24 zostało wyróżnione za ekspresową wypłatę środków na konto bankowe, jak również łatwość aplikowania o pożyczkę.

 

Zgodnie z raportem, aż 30 % respondentów kilkakrotnie zaciągało kredyty lub pożyczki w bankach lub instytucjach pozabankowych. Jednocześnie 41 % ankietowanych posiada w tym samym momencie więcej, niż jedno zobowiązanie. Choć nadal znaczna większość, bo aż 80 % badanych przyznaje, że zdecydowało się na zaciągnięcie kredyty w banku, to coraz większą popularnością cieszą się mikropożyczki oferowane przez platformy online.

 

Jednocześnie Rzeczpospolita obala  mit, świadczący o uprzedzeniu Konsumentów do firm pożyczkowych. Wręcz przeciwnie, podkreśla, że tego typu instytucje oferujące ekspresowe pożyczki online są coraz bardziej popularne. Ponadto zwracają uwagę, iż jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które potrzebują nagłego zastrzyku gotówki.

 

Marka Kredito24 została przedstawiona jako firma świadcząca ekspresowe pożyczki w 100% online. Jednocześnie podkreślono, iż Kredito24 oferuje szeroką gamę produktów, również w formie offline.

 

Cały tekst przeczytasz na stronie: http://www.rp.pl/artykul/1130812.html