Rok działalności na polskim rynku – Dziękujemy!

Za nami pierwszy rok działalności na polskim rynku!

 

 

Z tej okazji kilka słów podsumowania, troszkę faktów a przy okazji garść informacji dotyczących naszych planów. Jednakże na samym wstępie, w  imieniu całego zespołu Kredito24 pragniemy złożyć podziękowania dla naszych Klientów za udzielone nam zaufanie.

 

Dokładnie rok temu uruchomiliśmy nasz serwis na terenie Polski jako część międzynarodowej korporacji Kreditech, mającej swoje korzenie w Hamburgu. Zatrudniamy grupę około 30 głodnych sukcesu profesjonalistów, a dzięki unikalnie dobranemu zespołowi ciężko pracującemu na nasz sukces, w krótkim czasie udało się uzyskać tak nieprawdopodobne wyniki.

 

Co nas wyróżnia? Przede wszystkim, bazujemy na w pełni automatycznym modelu scoringowym, dzięki któremu jesteśmy w stanie w kilka sekund wydać wiążącą decyzję kredytową. Nasz w pełni zautomatyzowany system działa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Dzięki temu w ekspresowym czasie jesteśmy w stanie udzielić krótkoterminowych pożyczek osobom, które znalazły się w nagłej potrzebie finansowej i aplikują o środki pieniężne na pokrycie niespodziewanych wydatków.


Cechuje nas przede wszystkim unikalny model scoringowy (dzięki któremu wydanie decyzji jest możliwe w rekordowo krótkim czasie) oraz innowacyjność : wnioski składać można nie tylko poprzez stronę internetową, ale także za pomocą specjalnej mobilnej aplikacji na smartony, czy Facebooka. Dla stałych Klientów udostępniamy także możliwość wnioskowania o chwilówkę za pomocą krótkiej wiadomości sms.

 

Nadrzędnym Kredito24 od początku istnienia jest stałe dążenie do polepszania jakości naszych usług. Zadowolenie oraz satysfakcja Klienta jest najważniejsze, to dzięki Wam i Waszym opiniom poznajemy Wasze sugestie i oczekiwania. Zapraszamy do zapoznania się z opiniami na temat Kredito24 stronie www.opineo.pl – aż 99% Klientów poleca naszą firmę. Wierzymy, że we współpracy z Wami  będziemy mogli się nadal rozwijać. Jest to dla nas ogromnie ważne, ponieważ to, co robimy, traktujemy nie tylko jako obowiązek – to nasza pasja oraz wyzwanie do stałego podnoszenia jakości działania.

 

 

Jeszcze raz dziękujemy, równocześnie zachęcając do dalszego korzystania z naszej oferty.