Raport UOKiK oraz nowości w Kredito24

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów opublikował pierwszy w historii raport o działalności firm pozyczkowych. W sprawozdaniu uwzględniono opinie na temat rzetelności reklam w tej branży; na lipiec natomiast planowane jest przedstawienie szczegółowych danych dotyczących zapisów w umowach pozyczkowych oraz regulaminach oraz ich zgodności z ustawą o kredycie konsumenckim.

 

Na potrzeby pierwszej czesci raportu, Urząd przeanalizował ankiety od 57 firm pożyczkowych. Liczba ta daje wyobrażenie o rozmiarach branży, która jest coraz bardziej aktywna nie tylko w sferze reklamy, ale także w świecie innowacyjnych rozwiązań technologicznych.

 

 

Co wyróżnia Kredito24?

 

Przede wszystkim, jako jedyni w Polsce (nie tylko na rynku pożyczkowym, ale także w świecie finansów)  do weryfikacji wnioskodawcy wykorzystujemy informacje o jego aktywności w serwisie Facebook (tzw scoring facebookowy). Weryfikacja ta odbywa się  tylko i wyłącznie za zgodą zainteresowanego – w tym celu musi się on zalogować do naszego serwisu za pomocą specjalnej aplikacji na FB.  Dzięki temu, obniżamy nasze ryzyko a Klienci dostają 25 zł zniżki na nasze opłaty.

 

 

Aby skorzystać z aplikacji na Facebook`a , należy zalogować się do naszego programu i za jego pomocą złożyć wniosek pożyczkowy (link: http://apps.facebook.com/kreditopl)
Już wkrótce pojawią się u nas nowości: karta prepaid , na którą przelejemy Wam pożyczkę, a także wypłata pożyczki bezpośrednio z bankomatu za pomocą wiadomości sms.

 

Dla naszych stałych Klientów przygotowaliśmy specjalne promocje oraz przywileje. Posiadacze statusu VIP, mogą między innymi aplikować o pożyczkę za pomocą wysłania wiadomości sms. Specjalnie dla Nich uruchomiliśmy także specjalną obsługę, dedykowaną stałym Klientom. Terminowa spłata pożyczki niesie ze sobą także unikalne kupony rabatowe (w wysokości nawet do 50 zł).