Pracownicy o Kredito24

Kredito24 to nie tylko firma świadcząca usługi finansowe, ale również ludzie budujący ją wspólnymi siłami każdego dnia. Naszym celem jest udzielanie pożyczek oraz nawiązanie bliższych stosunków z naszymi Klientami poprzez naszą rozwiniętą Obsługę Klienta, interakcję na serwisach społecznościowych jak Facebook oraz nasz Blog. Tym razem chcemy, aby nasi Klienci zapoznali się z naszą strategią działania, atmosferą w pracy, codziennymi obowiązkami oraz z opiniami niektórych z naszych pracowników.

Nasza firma podzielona jest na 5 głównych działów: Marketing i Brand Management, Operacje i Rozwój Biznesu, Obsługa Klienta, Dział Kadr i Dział Techniczny. Każdy z naszych pracowników pracuje w wyznaczonym obszarze, jednak około 20% czasu w tygodniu spędza w innym dziale. Tym sposobem każdy z nas jest zapoznany z procesami firmy od początku do końca, dzięki czemu jest kompetentny na każdym etapie operacji w firmie.

Nasza firma opiera się na pracy szeregu stałych pracowników zatrudnionych w danym dziale jednak zatrudniamy część osób na stanowisku płatnych stażystów. Dzięki tej strategii studenci oraz absolwenci mają okazję nie tylko zdobyć ciekawe doświadczenie w międzynarodowej firmie, wchodzącej na coraz to nowe rynki, ale również podzielić się swoją opinią, wnieść świeże pomysły i rozwiązania, ale również pomóc w ogólnie pojętym rozwoju naszego biznesu. Dla stażystów, którzy wykazali się w trakcie okresu próbnego, zainteresowanych dalszą współpracą oferujemy ciekawe stanowisko w jednym z działów. Ponadto oferujemy możliwość staży oraz etatów międzynarodowych w naszej głównej siedzibie w Hamburgu.

Aby pokazać, iż zależy nam na pracownikach oraz ich dobrym samopoczuciu w miejscu pracy przeprowadziliśmy anonimową ankietę wśród naszych pracowników z Polski, Niemiec, Hiszpani. Taka ankieta pozwala nam zbadać, czy nasze starania przynoszą wyniki oraz co możemy poprawić, aby nasi pracownicy przychodzili do pracy z uśmiechem na twarzy

Jak widać na poniższych wykresach niemalże 100% pracowników jest zadowolonych z pracy w Kredito24. Pozytywnie oceniany jest sposób zarządzania, organizacji i systemów motywacji.

Pracownicy cenią sobie też swoich współpracowników i aż 90% lubi spędzać swój poza godzinami pracy ze współpracownikami.

Zapytalismy również o zdanie naszych stażystów z Hiszpanii, Niemiec i Polski. Zebraliśmy same pozytywne opinie. Oto niektóre z nich:

Javier, Dział Rozwoju Biznesu, Hiszpania: Nie ma jednego słowa, którym mogłbym opisać moją pracę w Kredito24. Jeżeli miałbym opisać w skrócie byłoby to: wspaniałe doświadczenie i ludzie.

Patrick, Dział Operacji, Niemcy: Kocham pracować w Kredit24. Jesteś nie tylko częścią zespołu z niesamowitym doświadczeniem, ale również stajesz się częścią rodziny.

Kasia, Dział Obsługi Klienta: Praca w Kredito24 to wspaniałe przeżycie. Tutaj nie jesteś jednym z pracowników w korporacji. Tutaj jesteś częścią tej korporacji, a Twoje zdanie czy sugestie się liczą i jesteś doceniany.

Dziękujemy serdecznie naszym pracownikom za tak schlebiające opinie. To prawdziwa przyjemność pracować w tak młodym i utalentowanym gronie. Opracowaliśmy nasz system rekrutacji i zatrudnienia tak, aby wyłonić najciekawszych kandydatów i wdrożyć pracownika w dział najbardziej mu odpowiadający. Wcześniejsze doświadczenie w pracy jest ważnym elementem jednak w każdym aplikującym staramy się znaleźć jak najwięcej cech pozytywnych i wzajemnie się dopasować. Cieszymy się niezmiernie, że nasza metoda się sprawdza, gdyż dzięki temu każdy pracownik czuje się spełniony w pracy, a dzięki temu jest szczęśliwy również poza nią.

Serdecznie pozdrawiamy,

 Zespół Kredito24.