Pożyczka za darmo? Tylko u nas!

Wydaje się to niemal niemożliwe? A jednak! Tym razem Kredito24 przygotowało dla Was wspaniałą ofertę, która stanowi okazję do zaciągnięcia kredytu, do którego nie są doliczane odsetki. Jak skorzystać z takiej oferty? Jakie inne, ciekawe nowości przygotowaliśmy dla Was w ostatnim czasie?

 

Okres przedświąteczny to czas, kiedy domowy budżet jest szczególnie nadwyrężony wydatkami związanymi z zakupem prezentów, czy dużych zapasów żywności. Również i tym razem, Kredito24 pragnie wyjść na przeciw oczekiwaniom i potrzebom swoich klientów. Dlatego stworzyliśmy specjalną ofertę, z której może skorzystać każdy klient, który aplikuje poraz pierwszy na naszej stronie internetowej o kredyt.

 

Jak skorzystać z promocji? To niezwykle proste! Wystarczy, że wypełnisz wszystkie kroki aplikacji, wypełniając formularz znajdujący się na naszej stronie internetowej. W momencie uzyskania pozytywnej decyzji pożyczkowej i wypłacenia gotówki na Twoje konto, masz aż 7 dni na spłacenie swojego zobowiązania, by do należności nie zostały doliczone żadne dodatkowe opłaty. Aplikowałeś o 1000 zł? Dzięki naszej promocji w ciągu  7 dni pierwsza pożyczka będzie za darmo- spłacasz więc wyłącznie 1000 zł.

 

Jednak to nie wszystkie atrakcje, jakie dla Was przygotowaliśmy w tym czasie. Wkrótce na ekranach waszych teleodbiorników zagości nasza nowa reklama. Zapewne znacie już  naszego stałego klienta- Staszka, który tym razem zamierzał wypłacić gotówkę w bankomacie. Okazało się jednak, że na jego koncie zabrakło środków. Co zrobił Staszek? Zobaczcie sami nasz nowy spot reklmowy!