Pożyczka przez sms – to takie proste!

Jesteś naszym stałym Klientem i potrzebujesz szybkiej gotówki? Chcesz wyjść do restauracji, zatankować auto lub zrobić zakupy ale nie masz środków na koncie? To właśnie dla Ciebie stworzyliśmy naszą unikalną usługę złożenia wniosku kredytowego za pomocą wysłania krótkiego smsa! Gdziekolwiek jesteś, o dowolnej porze. Wystarczy kilka minut a pieniądze znajdą się na Twoim koncie.

 

Co będziesz potrzebował? Przede wszystkim telefon komórkowy. Pamiętaj jednak, że musisz skorzystać z numeru podanego podczas pierwszej aplikacji – w przeciwnym wypadku nie będziemy w stanie zidentyfikować Twoich danych w naszym systemie.

 

A jak to wszystko dokładnie wygląda?

 

Wyślij krótkiego smsa na numer 70068 o treści: KREDITO24, KWOTA POŻYCZKI, DŁUGOŚĆ POŻYCZKI

Następnie poczekaj na weryfikację Twoich danych przez nasz system. Powinno potrwać to kilka minut – jeżeli wszystko będzie w porządku, wyślemy do Ciebie wiadomość zwrotną, w której zostaniesz poproszony o odpowiedź na zadane przez nas pytanie.

 

W momencie, gdy prześlesz odpowiedź, Twoje zgłoszenie zostanie przetworzone powtórnie. Wydamy decyzję pożyczkową, prześlemy informację zwrotną o wysokości Twojego zobowiązania i przelejemy pieniądze bezpośrednio na rachunek bankowy.

 

Zapraszamy do złożenia wniosku- gdziekolwiek jesteście, o dowolnej porze.  To takie proste!