Pożyczka przez smartfona – z nami to możliwe!

Potrzebujesz szybkiej gotówki a nie masz dostępu do komputera? Nic straconego – wystarczy, że jesteś posiadaczem smartfona z systemem Android. Wystarczy, że pobierzesz naszą unikalną aplikację, złożysz wniosek pożyczkowy, a gotówka znajdzie się na Twoim rachunku bankowym nawet w 15 minut!

 

 

Otrzymasz również dostęp do swojego własnego konta użytkownika, na którym znajdziesz wszystkie niezbędne informacje odnośnie Twojego salda zadłużenia oraz daty spłaty zobowiązania.

 

 

 

Składanie wniosku pożyczkowego jeszcze nigdy nie było tak przyjemne i proste. Gdziekolwiek jesteś, o jakiejkolwiek porze – wszystko zależy od Twoich potrzeb i preferencji.

 

Kredito24 jest polskim oddziałem firmy kreditech.com. W sprawdzony i zaufany a zarazem innowacyjny sposób oferujemy szybkie pożyczki niewielkich sum pieniędzy w ekspresowym czasie. Wystarczą zaledwie dwie minuty aby wypełnić wniosek elektroniczny, a Twoje konto zostanie zasilone natychmiastowo. Pracujemy na w pełni zautomatyzowanym systemie, średni czas oczekiwania na decyzję to tylko minuta i trzydzieści sekund! Cechują nas przejrzyste opłaty równe i sprawiedliwe dla wszystkich – bez żadnych ukrytych kosztów. Otrzymaną pożyczkę możesz przeznaczyć na dowolny cel.