Pożyczka na chwilę

Niespodziewane wydatki pojawiają się zazwyczaj w najmniej odpowiednim momencie. Zapewne każdy znalazł się kiedyś w sytuacji, w której tylko szybki zastrzyk gotówki mógł uratować sytuację. Często w takich chwilach zastanawiamy się skąd wziąć potrzebną kwotę. Jeśli nie możemy liczyć na rodzinę czy przyjaciół, z pomocą przychodzą instytucje finansowe udzielające krótkoterminowych pożyczek.

Jak podaje portal www.gazetaprawna.pl, zaciągnięcie kredytu w banku nie należy do najszybszych i najprostszych sposobów uzyskania gotówki. Jak wiadomo wiąże się to z wypełnieniem stosów dokumentów i dostarczeniem wielu zaświadczeń. Nie wspominając już stracie czasu i nerwów w placówce banku. Mimo całego naszego wysiłku, nigdy tak naprawdę nie wiemy, czy nasz wniosek zostanie pozytywnie rozpatrzony. By tego wszystkiego uniknąć najlepiej od razu skorzystać z usług oferowanych przez instytucje, które pieniądze wypłacają niemal od ręki.

Firmy udzielające tzw. „chwilówek” cieszą się coraz większym powodzeniem i zaufaniem. Wiele firm oferuje również składanie wniosków przez Internet, co znacznie upraszcza i przyspiesza cały proces starania się o pożyczkę. Dla wielu ludzi to właśnie czas odgrywa tu główna rolę. Oprócz już wspomnianej szybkości w uzyskaniu środków finansowych, do zalet należy również zaliczyć korzystne oprocentowanie i praktycznie zerowe formalności. Wnioski rozpatrywane są w trybie natychmiastowym, a po otrzymaniu pozytywnej decyzji, pieniądze przesyłane są na konto dosłownie w ciągu kilkunastu minut. Dla wielu osób, które szybko potrzebują pieniędzy jest to wprost idealne rozwiązanie.

Co wyróżnia nasze chwilówki od produktów oferowanych przez konkurencję? Przede wszystkim czas oczekiwania, który jest rekordowo szybki. Zdolność kredytowa obliczana jest indywidualnie przez w pełni zautomatyzowany system w oparciu o różnorakie dane. Ponadto cechuje nas przejrzystość zasad i opłat: równych i sprawiedliwych dla wszystkich Klientów. W Kredito24 nie ma ukrytych kosztów! Kwoty i stawki procentowe nie wzrastają z kolejną pożyczką jak u niektórych firm konkurencyjnych – są równe dla wszystkich bez względu na to, czy aplikacja składana jest po raz pierwszy, drugi czy szósty.

Zaciągając pożyczkę w Kredito24 Klient zawsze może łatwo wyliczyć kwotę do spłaty swojej pożyczki korzystając z suwaków na stronie głównej, bądź sprawdzając samodzielnie tabelę opłat. Warto dodać, iż dbamy również o to, by nasi Klienci pożyczali pieniądze odpowiedzialnie i nie stali się ofiarami tzw pętli finansowych – pomiędzy złożeniem kolejnych wniosków a spłatą poprzednich chwilówek musi upłynąć czas min. 7 dni. Nasz system jest bowiem stworzony w celu pomocy w finansowaniu nagłych wypadków, nie zaś rosnącego zadłużenia. W pełni wspieramy także rządowy program „Nie daj się nabrać. Sprawdź zanim podpiszesz”.

Interesuje Cię pożyczka? Wejdź na Infofinanse24.pl.

 

Autor: M.Wojdaszko / Kredito24     Zdjęcie: Eva-Maria Roßmann  / pixelio.de