Portal forsal.pl o technologii Kredito24

W przeciwieństwie do innych firm z sektora finansów, marka Kredito24 opiera swoje działania na zaawansowanej technologii BIG DATA,, dzięki której wydanie decyzji pożyczkowej stało się jeszcze prostsze i szybsze. Tym razem portal Forsal.pl zwrócił uwagę na innowacyjność naszego systemu scoringowego.

 

Marka Kredito24 przed wydaniem decyzji pożyczkowej weryfikuje kilka tysięcy danych, dzięki którym możliwe jest wydanie jak najbardziej wiarygodnej decyzji pożyczkowej.  Niektóre instytucje wydają decyzję głównie w oparciu o informacje pochodzące z takich baz danych jak BIK, czy też KRD. Natomiast nasza firma jest liderem na polskim rynku, który jako pierwszy w tak mairodajny sposób wykorzystał technologię BIG DATA.

 

Weryfikacja polega nie tylko na sprawdzeniu historii kredytowej Klienta, lecz także pod uwagę są brane informacje pochodządze z portali społecznościowych, czy też dane geolokalizacyjne. Decyzja pożyczkowa wydawana jest w ciągu około 10 minut, a pieniądze wypłacane na konto Klienta nawet w 15 minut.

 

W rozmowie z portalem Forsal.pl, manager firmy Katarzyna Małolepszy opowiada m.in. o zaostrzeniu polityki pożyczkowej w Polsce, która bezpośrednio może być powiązana z niespłacaniem zobowiązań przez dłużników. Jednocześnie podkreśla, że akceptację otrzymuje od 15 do 40 proc. wniosków.

 

Cały artykuł znajdziesz na stronie: http://forsal.pl/artykuly/793787,bik-big-chwilowka-firmy-kupuja-coraz-wiecej-raportow.html