Popularność pożyczek online

Popularność-pożyczek-onlineJak dowodzi Loan Magazine, coraz więcej osób przekonuje się do produktów finansowych o które można aplikować w Internecie. Badanie przeprowadzone na zlecenie Polskiego Badania Internetu wykazało, że co dziesiąty internauta odwiedza strony firm pożyczkowych funkcjonujące w Sieci. Jednocześnie z roku na rok znacząco wzrasta portfel udzielonych pożyczek. Kredito24 jest jedną z najchętniej odwiedzanych stron.

Zaskakujące wyniki

Badanie Gemiusa pokazuje, że nieustannie wzrasta portfel pożyczek, który tylko w zesżłym roku wyniósł niemal 3 mld zł. Jeszcze  w 2012 roku zaledwie 0,7 mln użytkonwików Internetu odwiedzało serwisy firm pożyczkowych, a wartość ta podwoiła się w roku 32013. Z kolei już w 2014 roku liczba odwiedzających wzrosła do 2 mln odsłon w ciągu całego roku ( stanowi to 9 % użytkowników Internetu). Warto w tym miejscu zaznaczyć, że rynek pożyczek online jest stosunkowo młody w Polsce, ponieważ istnieje zaledwie od 6 lat. Co jednak napawa nas dumą to fakt, że strona Kredito24 była najchętniej dowiedzaną przez Internautów. Nasza witrynę odwiedził 1 mln użytkowników. W tym samym czasie konsumenci odwiedzali stronę Biura Informacji Kredytowej ( 47% osób). Może to oznacza, że osoby chcące uzyskać pożyczkę wiedzą, że warto zadbać o dobrą historię kredytową. Świadczy to świadomości i znajomości rynku finansowego. Coraz więcej instytucji rządowych i pozarządowych, jak i same firmy pożyczkowe dbają o to, by poszerzać wiedzę ekonomiczną i objaśniać podstawowe reguły i pojęcia z rynku finansów, które aktualnie obowiązują w Polsce.

Dlaczego Kredito24?

Powyższy wynik świadczy nie tylko o tym, że działania reklamowe prowadzone przez naszą markę są odpowiednio dostosowane do potrzeb rynkowych, lecz także o tym, że Kredito24 cieszy się zaufaniem konsumentów, a dostarczane przez nas produkty finansowe reprezentują odpowiednio wysoki poziom, który spełnia potrzeby pożyczkobiorców. Świadczą o tym także oceny wystawiane przez naszych klientów na portalu Opineo.pl. Niemal 96% respondentów przyznała, że chętnie poleci uslugi marki Kredito24. Dodatkowo pożyczkobiorca ma możliwość zasugerowania błędów, które są popełniane w danych momencie, przez co Centrum Obsługi Klienta szybko reaguje na najnowsze problematyczne sprawy, przykładając ogromną wagę do każdej sprawy z osobna. To właśnie dlatego w ankietach przeprowadzanych przez nasza firmę, nasi konsultanci cieszą się zaufaniem ze strony klientów i są oceniani niezwykle wysoko.

Jeżeli chcesz wiedzieć o produktach oferowanych przez markę Kredito24 i zapoznać się z zasadami pożyczania w naszej firmie, zajrzyj na zakładki FAQ. Tam odnajdziesz odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania. Możesz się także skontaktować z naszym Centrum Obsługi Klienta droga mailową pod adresem: info@kredito24.pl , oraz przez telefon wybierając numer: 022 307 1331