Polacy rekordzistami transakcji zbliżeniowych!

Polish-record holders-transaction-proximity!Raport Visa pokazała, że Polacy są bardziej skłonni do dokonywania transakcji zbliżeniowych. W miesiącu jest prawie 20 mln transakcji, które są rekordowa liczba nawet w skali europejskiej.
W ostatnich czasach, jest solidny segment wzrostu w formie płatności dokonanych w Internecie. Dzięki karty zbliżeniowe stały się świetnym rozwiązaniem dla tych, kupując w ten sposób. Jest interesujące, że handlu elektronicznym do 23 procent. koszty transakcji za pośrednictwem kart Visa w Europie. Można więc powiedzieć, że jest to jeden z najszybciej rozwijających się segementów – w zeszłym roku wzrost wyniósł 20 procent. Rosnące zainteresowanie koncentruje się na kredyt kardynała, debetowych, przedpłaconych i wizytówki.
Jednocześnie poinformował, że Banking- Magazine Polska nastąpił wzrost wypłat odsetek dokonanych kartami Visa- 16,3 proc. Na uwagę zasługuje fakt, że Polska obecnie plasuje się na trzecim miejscu w Europie pod względem liczby transakcji przetworzonych.

Interesuje Cię pożyczka? Wejdź na Infofinanse24.pl.

Author: I. Kaczmarek / Kredito24 Photo: Benjamin Klack / Pixelio.de