Pieniądze jeszcze szybciej na koncie klienta – Kredito24 i Dotpay nawiązują współpracę

Pieniądze jeszcze szybciej na koncie klienta – Kredito24 i DotPay nawiązują współpracę

Firma Kredito24 rozpoczęła współpracę z liderem na polskim rynku płatności elektronicznych, firmą DotPay. Dzięki temu klienci Kredito24 będą mogli jeszcze szybciej otrzymywać pożyczone środki bezpośrednio na swoje konto bankowe.

Nawiązanie współpracy między Kredito24 oraz Dotpay to kolejny krok w kierunku coraz większej dostępności szybkich pożyczek internetowych w Polsce. Klienci potrzebujący szybko gotówki na niespodziewane wydatki nie muszą już przechodzić długotrwałych procedur bankowych i oczekiwać na przelew bankowy przez okres kilku dni.

Dzięki rozpoczęciu działalności na polskim rynku firmy Kredito24, klient- pożyczkobiorca sam może określić sumę pożyczki i okres spłaty. Po ich określeniu otrzymuje informacje o całkowitych kosztach pożyczki. Jeżeli uważa, że są one zbyt wysokie, wówczas może znowu zmienić parametry transakcji (kwota, okres spłaty, koszty).

Następnie, najpóźniej w ciągu kilku minut klient dowiaduje się, czy jego wniosek został zaakceptowany przez system. Przez to, że jest to proces w pełni automatyczny, nie angażujący żadnych pośredników, analityków czy kasjerów – decyzja jest całkowicie racjonalna i bezstronna. Po akceptacji transakcji na stronie internetowej kredito24.pl, następuje automatyczny przelew środków na konto klienta. Od teraz, dzięki dostarczeniu nowoczesnych rozwiązań transferowych firmy Dotpay, pieniądze znajdą się na koncie klienta jeszcze szybciej niż w przypadku zwykłego przelewu internetowego.

Właśnie po to, by jeszcze bardziej usprawnić proces przekazywania pieniędzy naszym klientom, podjęliśmy współpracę z firmą Dotpay, która zaoferowała nowoczesne rozwiązania transferu środków na drodze Kredito24 – klient. Dzięki temu mamy pewność, że klient nie musi czekać aż 24 godzin na zaksięgowanie środków na swoim rachunku, jak to ma miejsce w klasycznym przelewie bankowym. Pieniądze po zakończeniu transakcji, w ciągu kilku minut powinny pojawić się na rachunku klienta. Wierzymy, że nowoczesne rozwiązania zaproponowane przez naszego partnera, sprawią, że polscy klienci wyraźnie odczują poprawę i przyspieszenie obsługi pożyczkowej – stwierdził Sebastian Diemer, prezes Kredito24.

Wierzymy, że współpraca między dwiema tak mocno stawiającymi na innowacyjność firmami, jak DotPay oraz Kredito24, przyniesie wiele korzyści obu stronom, a przede wszystkim naszym klientom – powiedział Patryk Kadlec z firmy Dotpay. Dzięki pozyskaniu tak znakomitego partnera, jak firma Kredito24 będziemy mogli jeszcze wyraźniej zaakcentować swoją obecność na rynku usług finansowych, z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi w branży e-commerce – dodał.

* * *

Kredito24.pl jest platformą udzielającą szybkich małych kredytów online. Oferując sumy w wysokości od 100 do 1 800 złotych Kredito24 stanowi uzupełnienie rynku klasycznych pożyczek bankowych. Klienci samodzielnie decydują o wysokości i okresie spłaty pożyczki, natomiast dzięki zastosowaniu nowoczesnego systemu sprawdzania zdolności kredytowej Kredito24 już w ciągu 10 minut przelewa żądaną kwotę na konto klienta. Dalsze informacje uzyskają Państwo na stronie www.kredito24.pl.

Dotpay istnieje na rynku od 2001 roku (do 2008 roku pod nazwą AllPay). Jest niekwestionowanym liderem na rynku europejskim wśród firm zajmujących się obsługą finansową (pośrednictwem finansowym) w zakresie transferów pieniężnych przesyłanych pomiędzy kupującym a sprzedającym w sieci Internet.

Kilkanaście lat praktyki na bardzo wymagającym rynku, stabilna sytuacja finansowa, ogromne doświadczenie, stosowanie najnowocześniejszych rozwiązań technicznych i ścisłe przestrzeganie zasad bezpieczeństwa oraz szeroka gama oferowanych usług przekłada się na dziesiątki tysięcy współpracujących z serwisem firm, które wybrały Dotpay jako serwis obsługujący ich płatności.