Nowy spot reklamowy Kredito24 już wkrótce zadebiutuje w Telewizji

Nasza firma wciąż doskonali swoje usługi, dbając o jakość obsługi klienta, szeroki i prosty dostęp do informacji oraz przystępność naszych pożyczek na polskim rynku kredytowym. Dlatego klienci Kredito24 już wkrótce będą mieli szansę uzyskać jeszcze szersze spektrum informacji o naszej firmie, gdyż już niebawem nasz nowy spot reklamowy zadebiutuje w telewizji.

 

Reklama została stworzona z myślą o naszym kliencie. Jest przejrzysta i dzięki niej dowiesz się w kilka sekund, jak łatwo i szybko aplikować o pożyczkę za pośrednictwem Kredito24. Jest dla nas niezwykle ważne, by nasza oferta trafiała do jak najszerszego grona osób, dzięki czemu każdy ma szansę spełniać swoje marzenia i już teraz aplikować o kredyt w Kredito24. Nasza propozycja kredytowa skierowana jest bowiem nie tylko dla stałych bywalców Internetu, lecz także osób, które na co dzień śledzą rynek szybkich pożyczek za pośrednictwem takich mediów, jak Telewizja.

 

 

Aplikując na naszej stronie, masz szansę starać się o dofinansowanie w kwocie od 300 zł do 2000 zł. Dzięki całkowicie zautomatyzowanemu systemowi, nasza firma w kilka minut obliczy zdolność kredytową klienta i udzieli odpowiedzi dotyczącej udzielenia pożyczki.


Jeżeli jesteś ciekaw, jak aplikować o naszą pożyczkę i jaki jest okres oczekiwania na odpowiedź, już teraz odwiedź naszą stronę. Już wkrótce znajdziesz nas także na ekranie swojego teleodbiornika!