Nowa kampania telewizyjna Kredito24

Wiosna sprzyja zmianom i wprowadzaniu nowości – także w Kredito24. Specjalnie dla naszych Klientów przygotowaliśmy nową, odświeżoną kampanię telewizyjną. Emisja spotu rozpoczęła się 13 maja, a emisja obejmie główne stacje telewizyjne (TVP, TVN, POLSAT) oraz kanały tematyczne (między innymi TVN24, TVN Turbo, Polsat Cafe, Polsat News czy BBC Entertainment).

 

 

 

To już druga odsłona naszej kampanii telewizyjnej – poprzednia emitowana była jesienią 2012 roku i odniosła spory sukces.

 

 

Co wyróżnia Kredito24?

 

Przede wszystkim, zaufało nam już tysiące Klientów – w 99% zadowolonych z jakości naszych usług (zapraszamy do zapoznania się z opiniami na temat Kredito24 na portalu http://www.opineo.pl/opinie/kredito24-pl).

 

Opieramy się na w pełni zautomatyzowanym systemie, a średni czas oczekiwania na decyzję pożyczkową to 1 minuta 30 sekund -jest to bez wątpienia rekord. Dodatkowo, bezpośrednio po fakcie zaksięgowania się 1 grosza na naszym rachunku, jesteśmy w stanie przelać środki na rachunek podany przez Klienta niemalże natychmiastowo. Zdolność kredytowa jest badana indywidualnie, a w trosce o dobro naszych Klientów wprowadziliśmy szereg dodatkowych zasad, które mają na celu uniknięcie sytuacji wpadania w ciągłe zadłużenie- nasz system jest bowiem stworzony po to, by pomagać w finansowaniu nagłych wypadków losowych.

 

Zasady opłat są przejrzyste i równe dla wszystkich Klientów – bez względu na to, czy pożycza się pieniądze po raz pierwszy, drugi, czy piąty. Klienci sami planują,  jak i kiedy spłacić swoje zobowiązanie – wystarczy zalogować się na swój profil użytkownika by wybrać jedną z trzech opcji: przedłużenie, spłatę części bądź całości zobowiązania.

Jako odpowiedzialny pożyczkodawca, w pełni wspieramy rządowy program „Zanim podpiszesz”.

 

Czekamy na Państwa sugestie i uwagi – zadowolenie Klienta jest naszym priorytetem.