Niestandardowy Sylwester

Zbliżający się koniec roku to ten moment, w którym szczególnie mocno odczuwamy, jak szybko płynie czas. Dopiero przecież była Wielkanoc, dopiero co planowaliśmy wakacyjne wojaże, a teraz już, za chwilę, trzeba szukać gwiazdkowych prezentów. I wymyśleć, gdzie spędzimy najważniejszą noc roku – Sylwestra.

Mówi się, że są dwa typy ludzi: jedni planują zabawę sylwestrową już pół roku wcześniej. Dopinają wszystkie szczegóły z dużym wyprzedzeniem. Są jednak i tacy, którzy organizują wszystko na ostatnią chwilę, nierzadko i dzień wcześniej. Jedno jest pewne – obydwie grupy, bez względu na to, ile czasu przygotowaniom do zabawy poświęcą, mogą spędzić cudowną noc.

Zamień domówkę na… SPA!

Jeśli, zamiast domówki, marzy nam się w tym roku coś naprawdę oryginalnego, to ostatni dzwonek, by się tym zainteresować. Coraz częściej w internecie można trafić na oferty „nietypowego sylwestra” – zabawy, która z tradycyjną domówką, czy imprezą w remizie strażackiej, ma niewiele wspólnego.

Nie ma obowiązku, by tę noc spędzać na parkiecie. Jeśli nad szalone tańce bardziej cenimy sobie wygodę i relaks oraz lampkę szampana o północy, możemy się wybrać do SPA. Jeśli zarezerwujemy sobie specjalny pakiet w urokliwej miejscowości, noworoczne fajerwerki zrelaksowani podziwiać będziemy w cudownych okolicznościach przyrody. Często taki pakiet pozwala łączyć różne rodzaje przyjemności – kolejne zabiegi spa można przeplatać posiłkami w zbójnickiej karczmie czy browarze oraz tańcami z przyjaciółmi, czy nawet kuligiem i ogniskiem na górskiej polanie.

Skuterem śnieżnym w Nowy RokSkuterem śnieżnym w nowy rok

Hitem tegorocznego Sylwestra jest zabawa na skuterach śnieżnych. To prawdziwa wyprawa, połączona z ogniskiem w samym sercu gór i świetną zabawą, choć niczym nieprzypominającą tę tradycyjną. Pakiet, który kosztuje 550zł/osoby zakłada przejażdżkę po niedostępnych zimą dla człowieka szlakach górskich na skuterze śnieżnym. Oczywiście, wszystko odbywa się pod okiem instruktora. Wyprawa kończy się przy ognisku, domowym bigosie i lampce szampana o północy. Organizatorzy gwarantują niezapomniane przeżycia!

Sylwester jak z bajki

Sylwester jak z bajkiSylwestra można spędzić również niczym para królewska, na zamku. Warto zainteresować się ofertą, którą przygotował zamek w Mosznie, na Opolszczyźnie. To bajeczne miejsce, można więc mieć pewność, że również i bal sylwestrowy taki będzie. Koszt takiej zabawy to 300 złotych za osobę – z godnym króla menu. Niestety, jeśli liczymy na nocleg – za pokój trzeba zapłacić osobno.

Coraz częściej organizuje się wieczory tematyczne. Tutaj możemy przebierać – od zabawy z Agentem 007, przez niezwykle popularne ostatnio Gwiezdne Wojny, aż po wampiry i wilkołaki. Każdy na pewno znajdzie jakąś ofertę dla siebie, tym bardziej, że niektóre z imprez organizowane są w wyjątkowych miejscach – w hotelu przy plaży, w górskiej bacówce czy nad samym jeziorem. Wrażenia z takiej imprezy mogą być niezapomniane. A i przygotowania przed imprezą mogą dostarczyć ciekawych emocji.

Bez względu jednak na to, gdzie spędzimy tę szczególna noc, na pewno będzie wyjątkowa. To przecież taki moment, kiedy warto zacząć wszystko od nowa. I, czy to na ośnieżonym szczycie, czy w saunie, możemy zacząć nowy rok od nowa i zaplanować to, czego nie udało nam się zrobić w zeszłym. Przecież nie ma rzeczy niemożliwych! Wszystko: nowy samochód, dom, podróże, jest w zasięgu ręki. Trzeba tylko mocno chcieć.