Nasza Klasa: Kredito24 podbija kolejny serwis społecznościowy!

Kredito24 wciąż stawia sobie nowe wyzwalnia. Tym razem postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom osób, które nie posiadają konta na Facebooku. Dlatego też pojawiliśmy się na kolejnym portalu społecznościowym- Naszej Klasie. Osoby, które posiadają  profil użytkownika na NK, już teraz mogą zapoznać się z najświeższymi informacjami dotyczącymi naszej firmy, skorzystać z kodów promocyjnych oraz wziąć udział w ciekawych konkursach.

Klienci, którzy do tej pory czuli się pokrzywdzeni z powodu braku dostępu do najnowszych informacji oraz kodów promocyjnych znajdujących się na naszym koncie facebookowym, mogą odetchnąć z ulgą! Nasza firma właśnie podbija kolejny portal społecznościowy cieszący się niemałą popularnością wśród klientów Kredito24- Naszą Klasę.

Chcesz na bieżąco śledzić wiadomości dotyczące funkcjonowania naszej firmy? Interesują Cię powiadomienia o nowinkach technicznych, które systematycznie wprowadzamy w życie? Wystarczy, że zajrzysz na nasze nowe konto na http://nk.pl/#kredito24pl, a otworzą się przed Tobą nowe możliwości.

Na naszym profilu znajdziesz ciekawe newsy dotyczące wydarzeń związanych z działaniem Kredito24. Ponadto możesz  skorzystać z kodów promocyjnych, dzięki którym klienci mają szansę otrzymać kredyt nawet z 15 proc. rabatem!
Jesteś fanem rebusów i zagadek? Na naszej stronie możesz uczestniczyć w ciekawych konkursach i wygrywać wspaniałe nagrody. Nie zwlekaj. Zajrzyj na:
http://nk.pl/#kredito24pl