My też jesteśmy w Google Play!

Nadszedł ten długo wyczekiwany przez wszystkich dzień. Od dziś zaciągnięcie pożyczki będzie jeszcze prostsze – aplikacja Kredito24 na smartfony (i inne urządzenia mobilne) jest już dostępna.

Dostępność naszej aplikacji, czyli gdzie nas szukać

Jako, że najczęściej wykorzystywaną funkcjonalnością każdego smatfona jest stały dostęp do internetu, przede wszystkim poprzez przeglądarki internetowe, wypróbowanie naszej mobilnej aplikacji Kredito24 będzie możliwe w pierwszej kolejności bezpośrednio z poziomu strony www, dzięki zastosowaniu języka HTML5.

Nie poprzestaliśmy jednak tylko na rozwiązaniu crossplatformowym, dlatego  aplikacja Kredito24 będzie ukazywać się także w postaci dedykowanej konkretnym mobilnym systemom operacyjnym.


Już dziś można nas znaleźć w Google Play (dawny Android Market), a w najbliższych dniach także za pośrednictwem App Store oraz Windows Phone Store* (dawniej Windows Phone Marketplace).

*) W przypadku systemu operacyjnego firmowanego przez Microsoft, z aplikacji mobilnej Kredito24 będzie można skorzystać zarówno na urządzeniach obsługujących Windows Phone 7 (7.5 / 7.8) oraz Windows Phone 8.


Najważniejszy jest użytkownik oraz jego wygoda 

Co wnosi pojawienie się mobilnej aplikacji Kredito24 dla naszych (obecnych oraz przyszłych) Klientów? Przede wszystkim, jeszcze łatwiejsza dostępność do naszych usług, ograniczona w zasadzie tylko zasięgiem komórkowej transmisji danych lub sieci Wi-Fi. Ponadto, znany z naszej witryny internetowej interfejs oraz schemat wnioskowania o pożyczkę, a także możliwość zarządzania kontem z poziomu swojego mobilnego urządzenia. Nie zapomnieliśmy także o obsłudze kodów rabatowych (vouchery) oraz łączności z social media (Facebook Connect).

Podsumowując, wszystko co najważniejsze dla Klientów Kredito24 zamknięto w jednej aplikacji. Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć Państwu miłego użytkowania.