Kredito24 wyróżnione przez serwis Loan Magazine

Serwis Loan Magazine we współpracy z Ferratum Bank oraz Brand24, sporządził ranking instytucji pożyczkowych, które najaktywniej udzielają się w sieci- w szczególności w mediach społecznościowych. Ponownie firma Kredito24 została wyróżniona za aktywną promocję firmy w Internecie oraz w mediach. Nasza marka jest jedną z najczęściej wyszukiwanych firm z sektora kredytów pozabankowych w Internecie, oferujących usługi mikropożyczek. Co więcej,  wynik osiągnięty w I kwartale 2014 roku jest niemal o połowę lepszy w stosunku do kwartału poprzedniego.

 

Brand24, czyli narzędzie służace do monitorowania aktywności firm w sieci, posłużyło do sprawdzenia, jak często nasza firma pojawia się na portalach społecznościowych, a także jaka jest częstotliwość wysyłanych zapytań na temat  działalności naszej marki w Internecie.

 

Kryteria badania zostały podzielone na 8 podkategorii: facebook, mikroblogi, blogi, forum, newsy, video, foto oraz inne. Ponad 7 tysięcy wątków w zaledwie cztery pierwsze miesiące bieżącego roku- to wynik jaki osiągnęło 15 czołowych firm pożyczkowych prowadzących swoją działalność na terenie Polski.

 

Firma Kredito24 znalazła się w trójce najaktywniejszych firm, pod względem ilości kontentu zamieszczonego na blogach, forach, aktywności w mediach, a drugie miejsce w kategorii Inne. Tylko w pierwszym kwartale tegi roku, nasza firma pojawiła się w aż 87 artykułach prasowych, a 171 wątków zostało zamieszczonych na forach oraz blogach. Równie odbry wynik uzyskaliśmy pod względem aktywności w mediach społeczonościowych, takich jak Facebook, plasując się w czołówce firm pożyczkowych w Polsce.

 

Tak dobry wynik oznacza, że instytucje finansowe coraz chętniej korzystają z nowoczesnych metod promowania swojej działalności. Klienci korzystający z usług mikropożyczek, coraz częściej zaciągają zobobowiązania w formie online, przez co proces pożyczkowy stał się znacznie szybszy, prostszy i niezwykle wygodny.

 

Chcesz wiedzieć więcej na temat działalności firm pożyczkowych oraz na bieżąco śledzić informacje ekonomiczno- gospodarcze?

Zajrzyj na stronę: Infofinanse24.pl