Kredito24 wśród najlepszych firm pożyczkowych

Kredito24 zostało wyróżnione w rankingu najlepszych firm z branży szybkich pożyczek, zrealizowanym przez Instytut Monitorowania Mediów.Nasza firma została doceniona w wielu płaszczyznach dotyczących przede wszystkim krótkiego czasu oczekiwania na udzielenie pożyczki oraz możliwości przedłużenia terminu spłaty kredytu.

 


Bez wątpienia największym atutem i powodem do zadowolenia jest krótki czas oczekiwania na możliwość udzielenia pożyczki. Nasza firma działa na całkowicie zautomatyzowanym systemie, dzięki czemu średni czas oczekiwania na decyzję to zaledwie minuta ( czas oczekiwania na decyzję innych firm udzielających chwilówek to od 15 min. do nawet 1 h.

 

Wyróżniono nas także za przychylność i zrozumienie wobec klienta, które objawia się po przez obniżenie kosztów opłaty rejestracyjnej. Korzystając z usług Kredito24, należy wpłacić zaledwie 1 grosz w celu weryfikacji konta bankowego, na które ma zostać przelana pożyczka.

 

Doceniona nas również za niskie oprocentowanie kredytowe, które wynosi 10 %, w sytuacji, gdy inne firmy oferują oprocentowanie w wysokości nawet od 16,5 do 27 %.

 

Kredito24 dba o to, by klient był zadowolony z udzielanej usługi, dlatego maksymalna kwota pierwszej pożyczki wynosi 500 zł, a próg pożyczkowy to 2000 zł. Kredito 24 cechuje się także elastycznością wobec możliwości spłaty kredytu, oferując perspektywę 45- dniowego terminu spłaty chwilówki oraz udzielając ulg w formie możliwości przedłużenia tego terminu o 7, 15 a nawet 30 dni. Co więcej nasza firma trafia do szerekiego grona odbiorców, a klientami Kredito24 mogą być już osoby, które ukończyły 18 rok życia- w innych firmach pożyczkowych próg wieku to zwykle ukończone 20- 21 lat.