Kredito24 w nowej odsłonie!!

Nie lubisz czekać? Zagraj w sudoku! 

 

Dbając o jak najlepszą jakość usług i przejrzystość warunków oferowanych pożyczek, stworzyliśmy nową szatę graficzną dla naszej strony! To właśnie z myślą o naszych klientach wciąż staramy się ulepszać i upraszczać proces aplikacji, dzięki czemu zaciągnięcie krótkoterminowego kredytu nabrało nowego znaczenia i stało się niezwykle proste.

 

 

Jeśli jesteś fanem prostych rozwiązań i jasnych warunków współpracy, nasza nowa strona przypadnie Ci do gustu! Aby móc aplikować o pożyczkę, wystarczy na dwóch suwakach znajdujących się na środku ekranu wybrać kwotę kredytu oraz termin spłaty zobowiązania. Ta czynność zajmuje zaledwie kilka sekund, a już po chwili masz szansę otrzymać od nas pożyczkę, która pozwoli Ci spełniać marzenia i uregulować nieprzewidziane należności!

 

 

Klarowna i kolorowa szata graficzna sprawia, że wszelkie dane dotyczące warunków umowy pożyczkowej, czy nasze dane kontaktowe znajdziesz bez problemu na ekranie swojego komputera. Z kolei najważniejsze informacje dotyczące działania naszej firmy znajdują się w stopce, na dole strony.

 

 

Nie masz ochoty wydzwaniać do Centrum Obsługi Klienta i tracić czas na pisanie wiadomości? Już teraz z łatwością zapoznasz się z oferowanymi przez nas warunkami zaciągania zobowiązań, sposobami spłaty kredytu, czy możliwościami przedłużania pożyczki- wystarczy, że zaznajomisz się z naszą nową stroną! Co więcej, krok po kroku pomagamy prawidłowo złożyć wniosek kredytowy, dzięki czemu nasi klienci mogą liczyć na szybką i rzetelną decyzję pożyczkową.

Uwaga! Nie lada gratka dla fanów gier i rebusów. Tylko u nas, podczas oczekiwania na decyzję kredytową możesz zagrać w sudoku: ćwicz umysł i wygrywaj razem z nami! 

 

Nie czekaj! Aplikuj juz teraz i nie rezygnuj z marzeń!