Kredito24 uczestniczyło w targach CeBIT

Nasza firma uczestniczyła w  targach technologicznych , które odbyły się w Hannowerze w dniach 10- 14 Marca tego roku. Tegorocznym tematem przewodnim była problematyka „datability“, które określa wykorzystanie dużych ilości danych w odpowiedzialny sposób. Zagadnienie to jest bezpośrednio związane z BIG DATA, którego pionierem wśród firm pożyczkowych w Polsce jest właśnie Kredito24.

BIG DATA stało sie ostatnio tematem wielu dyskusji i rozważań nad tym, jak racjonalnie i w sposób zrównoważony gromadzić oraz wykorzystywać zebrane informacje. Niezwykle ważnym zagadnieniem jest tworzenie odpowiednich technologii, które pozwolą na właściwe zanalizowanie zebranych danych.

W tym roku Kredito24 miało okazję zaprezentować swoją innowacyjną technologię magazynowania i weryfikowania danych zebranych na podstawie informacji umieszczonych pzez Pożyczkobiorców we wniosku pożyczkowym. Jednocześnie dane, które pozyskuje Kredito pochodzą z portalu społecznościowego Facebook, czy też dzięki portalom zakupowym, takim jak Allegro.

Nasze stoisko odwiedziło niemal 300 dziennikarzy oraz ekspertów z dziedziny BIG DATA.