Kredito24: Teraz możesz aplikować nawet o 3000 zł!

Polska spółka Kredito24 należąca do grupy Kreditech Holding SSL Gmbh, w dalszym ciągu rozszerza i ulepsza swoją działalność. W związku z uzyskaniem dofinansowania w kwocie 40 mln USD przez firme Kreditech, nasza marka modernizuje produkty finansowe oferowane na polskim rynku pożyczek. Uzyskane środki posłużyły m.in. zwiększeniu kwoty pożyczki z 2000 zł do 3000 zł. Ponadto fundusze zostaną zainwestowane w polepszanie technologii użytkowanej przez naszą markę.

 

Kreditech to jedna z najszybciej rozwijających się firm z sektora finansów oferowanych przez Internet. Centrum dowodzenia, które mieści się w Hamburgu, Niemcy, to miejsce, w którym specjaliści z ponad 30 państw, zarządzają 11 produktami finansowymi w 7 krajach: Polsce, Czechach, Hiszpanii, Rosji, Meksyku, Australii oraz Peru. Następstwem zmiany profilu firmy Kreditech ze startup na fintech będzie  m.in. rozszerzenie działań prowadzonych na polskim rynku pożyczek oraz polepszenie usług oferowanych przez Kredito24.

 

Kredito24 to kluczowa marka oferująca krótkoterminowe kredyty na terenie Polski. Nasz serwis oparty na innowacyjnym systemie scoringowym i technologii BIG DATA, pozwala na wydanie decyzji pożyczkowej w zaledwie kilkadziesiąt sekund. Mimo to, naszym celem jest maksymalne przyspieszenie procesu aplikacyjnego oraz księgowania środków na koncie Klienta. Tym samym, Kredito24 zamierza przeznaczyć uzyskane fundusze na rozwój technologii, pozwalających jeszcze dynamiczniej i sprawniej procedować na polskim rynku finansowym.

 

Od niedawna Klienci Kredito24 moga aplikować o wyższą kwotę pożyczki, która wzrosła do 3000 zł. Taka zmiana jest w szczególności korzystna dla stałych Klientów, którzy pragnąc pożyczyć wyższą kwotę pieniędzy, nie muszą korzystać z usług kilku różnych firm. Takie działanie jest także doskonałym rozwiązaniem dla osób, które chcą na bieżąco monitorować swoje zobowiązania, nie wpadając przy tym w pętlę zadłużenia.

 

Więcej na temat naszych pożyczek przeczytasz na stronie: http://www.kredito24.pl/content/jak-dzialamy/