Kredito24 obchodzi drugie urodziny!

Dokładnie 8 sierpnia 2012 roku, Kredito24 rozpoczęło działalność na polskim rynku! W chwili obecnej nasza marka stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce, a jednocześnie swoim zaufaniem obdarzyło nas dziesiątki tysiący Klientów. Ostatnie dwa lata obfitowały w wiele nowych projektów, takich jak podjęcie nowych współprac, czy też udoskonalenie usług finansowych dostarczanych przez firmy pożyczkowe.

 

Na początku swojej działalności, Kredito24 oferowało pożyczki do 1800 zł, by w roku 2014 roku umożliwić aplikowanie nawet o 3000 zł. W tym samym czasie, nasza firma nawiązała bardzo owocne i obiecujące współprace zarówno z operatorami ekspresowych przelewów, jak również biurami informacji kredytowej.

 

Kredito24 zadebiutowało także reklamą telewizyjną, jak również spotem radiowym. To, co napawa nas dumą to fakt, że nasza marka jest rozpoznawalna wśród znacznej większości polskich Konsumentów, a nasz profil facebookowy posiada już niemal 25.000  polubień. Według raportów realizowanych przez Brand24, Kredito24 jest jedną z najaktywniejszych w Internecie firm pożyczkowych w Polsce.

 

Dodatkowo wraz ze Związkiem Firm Pożyczkowych oraz portalem Infofinanse24.pl podejmujemy działania edukacyjne, dzięki którym Polacy mogą poszerzać swoją wiedzę na temat odpowiedzialnego pożyczania, jak również funkcjonowania rynku finansowego w Polsce oraz wprowadzanych nowościach.

 

Z tej okazji pragniemy serdecznie podziękować za dotychczasową współpracę i zaufanie, jakim nas obdarzacie! Zachęcamy także do odwiedzenia naszego profilu facebookowego i polubienia strony.

 

Wasz Zespół Kredito24!