Kredito24 o zadłużeniu Polaków

Jak wynika z raportów finansowych, wciąż wzrasta zadłużenie Polaków. Aktualnie wartość długów szacuje się na kwotę 41,5 mld zł. Co więcej, narastające należności i niemożność ich spłaty może powodować wiele problemów natury społecznej, m.in. wykluczenie społeczne, czy depresję. Nasz ekspert w artykule dla portalu zadluzenia.com wyjaśnia, jak radzić sobie z długami. 

 

W połowie tego miesiąca, tj. 17 listopada przypadał Międzynarodowy Dzień Bez Długów. Z tej właśnie okazji prowadzona jest akcja “Zanim podpiszesz”, która ma na celu edukowanie Polaków na temat zaciągania kredytów i pożyczek oraz odpowiednim zapoznawaniem się z zapisami umów.

<?br>

Choć nadal pokutuje opinia, że firmy pożyczkowe nie są do końca zaufanym źródłem wsparcia finansowego, wyniki raportów świadczą o tym, że ten obraz zmienia się drastycznie z roku na rok. Coraz więcej Polaków decyduje się na zaciągnięcie pożyczki online,a firmy pożyczkowe- takie jak Kredito24, pragną edukować klientów celem zoptymalizowania oferowanych usług i zwiększenia wiarygodności tego sektora finansów na polskim rynku.

 

Każdego zainteresowanego zachęcamy do zapoznania się z artykułem przygotowanym przez eksperta marki Kredito24 ” Zadłużenie a wykluczenie społeczne”, które pozwoli zrozumieć mechanizmy rynkowe oraz podpowie , jak skutecznie uniknąć zadłużenia, którego nie jest się w stanie spłacić.

 

Czytaj na: http://www.zadluzenia.com/artykul/Kredito24-zadluzenie-a-wykluczenie-spoleczne/