Kredito24 nawiązało współpracę z operatorem Przelewy24

Marka Kredito24 wciąż udoskonala swoje usługi. Celem usprawnienia procesu księgowania środków na kontach Klientów, podjęła współpracę z uznanym na polskim rynku operatorem natychmiastowych przelewów, serwisem Przelewy24. Nawiązana kooperacja pozwoli na jeszcze szybszy przekaz środkow na rachunki bankowe, a nowoczesna technologia stosowana przez serwis jeszcze bardziej ułatwi proces aplikacyjny na stronie.

Logo-small

 

Serwis Przelewy24 należy do poznańskiej firmy DialCom24, specjalizującej się w dziedzinie usług płatności online. Operator, który słynie z innowacyjnego podejścia do sektora przelewów, stosuje nowoczesne techniki oraz narzędzia, pozwalające na jeszcze szybsze księgowanie środków na  koncie Klienta. Usprawnienie procesu przekazu środków na konto Pożyczkobiorcy pozwoli na spełnienie potrzeb Klientów marki Kredito24.

 

–          Nadrzędnym celem jest zmodernizowanie procesu aplikacji i wypłaty pieniędzy, tak, by potrzeby i oczekiwania naszych Klientów zostały w pełni spełnione. – tłumaczy Katarzyna Małolepszy, manager Kredito24.

 

Marka Kredito2012 istnieje na polskim rynku od 2012 roku. W tak krótkim czasie stała się pionierem w sektorze szybkich pożyczek, ze względu na stosowanie innowacyjnej technologii opartej na algorytmie. Dzięki nowoczesnemu scoringowi, decyzja pożyczkowa jest wydawana średnio w zaledwie 43 sekundy, a w ciągu dnia przetwarzanych jest  około 800 wniosków. To, co wyróżnia naszą markę spośród innych, to fakt, iż niemal 70 % użytkowników serwisu to klienci powracający. Ponadto aż 96 % Klientów Kredito24 pozytywnie ocenia usługi firmy na portalu opineo.pl.

 

Rynek mikropożyczek rozwija się w bardzo szybkim tempie i w krótkim czasie zyskał wielu nowych Klientów. Marka Kredito24, podążając za trendami technologicznym oraz wychodząc naprzeciw potrzebom Konsumentów, systematycznie ulepsza swoje usługi.