Kredito24 na szczycie rankingu pożyczek

W ostatnich miesiącach marka Kredito24 bardzo szybko rozwija swoje usługi i wprowadza nowe projekty. Nie sposób wspomnieć o darmowej pożyczce do 30 dni, czy też Projekcie “Zaproś znajomego”. Tak dynamiczne zmiany sprawiły, że Kredito24 w krótkim czasie znalazło się na szczycie rankingu pożyczek we wrześniu 2014r. 

 

Portal ebroker.pl sporządził zestawienie firm pożyczkowych, które we wrześniu bieżącego roku najlepiej wypadły pod względem oferowanych produktów finansowych, projektów oraz naliczanych opłat. Nie jest zaskoczeniem, że pierwsze miejsce w rankingu uzyskała właśnie firma Kredito24. Okazuje się, że tylko nasza firma oferuje pierwszą pożyczkę za darmo, której koszt wynosi 0 zł w przypadku spłaty w ciągu 30 dni od daty zaciągnięcia zobowiązania. Jednocześnie Kredito24 stosuje jedne z najniższych opłat za prolongatę okresu spłaty pożyczki na 7 dni.

 

Kredito24 to firma działająca w 100 % online. Wnioski można składać 24/7  , a wypełnienie wniosku na stronie trwa zaledwie kilkanaście minut. Co więcej, decyzja wydawana jest w ciągu średnio 43 sekund, przez co Konsumenci nie są narażeni na długotrwałe oczekiwanie na decyzję ze strony instytucji bankowej.

 

Więcej informacji na temat rankingu znajdzies zna stronie: http://www.ebroker.pl/wiedza/ranking-szybkich-pozyczek-o-wartosci-3000-zl-wrzesien-2014/4129