Kredito24 na święta: Polacy coraz chętniej korzystają z usług firm pożyczkowych

Badanie przeprowadzone przez PBS na zlecenie P.R.E.S.C.O. Group ukazuje jednoznacznie, że w tegoroczne święta wiele osób zdecyduje się na skorzystanie z usług firm pożyczkowych. Jak się okazuje, niemal 10 proc. ankietowanych deklaruje chęć wsparcia swojego budżetu świątecznego pożyczką. Kto najchętniej pożycza i dlaczego warto skorzystać z usług naszej firmy?

Zainteresowanie krótkotermiowymi kredytami jest zróżnicowane, w zależności od regionu Polski, z którego pochodzą potencjalni pożyczkobiorcy. Regionami, w których badani najchętniej skorzystają z tego rodzaju wsparcia pieniężnego, są te zlokalizowane w  centralnej i północno- zachodniej części Polski. To właśnie mieszkańcy Mazowsza i województwa łódzkiego najchętniej deklarują chęć skorzystania z usług firmy pożyczkowej ( 11 proc. ankietowanych), natomiast z najmniejszym zainteresowaniem  zaciągnięciem krótkoterminowego kredytu spotkamy się w Wielkopolskce oraz Małopolsce.

Wzrost zainteresowanie usługami firm pożyczkowych związany jest przede wszystkim z problemami finansowymi, z jakimi borykają się w ostatnim czasie Polacy. Jednocześnie okres przedświąteczny, to czas wzmożonych wydatków, związanych z zakupem prezentów oraz produktów żywnościowych. Nasza firma, wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, oferuje pożyczki za darmo dla nowych klientów, które zostaną spłacone w ciągu 7 dni.

Wystarczy wybrać kwotę i termin spłaty pożyczki, a w zaledwie kilkanaście minut pieniądze znajdą się na Twoim koncie. Jeżeli dokonasz spłaty w ciągu pierwszych 7 dni zobowiązania, wszelkie opłaty doliczone do Twojego kredytu zostaną odliczone. Aplikuj już teraz i ciesz się świąteczna pożyczką!

Chcesz wiedzieć więcej na temat planowania i wydatkowania świątecznego budżetu? Zajrzyj an stronę: www.infofinanse24.pl