Kredito24 na Google+ i Twitterze!

 Zastanawialiście się, gdzie nas jeszcze nie ma? My również! Dlatego specjalnie dla Was stworzyliśmy nasz firmowy profil w serwisie społecznościowym Google + oraz na Twitterze. Dzięki temu coraz szersza grupa osób ma szansę zapoznać się z działałnością firmy Kredito24. Szukasz o nas informacji? Nie zwlekaj- zajrzyj na nasze nowe strony!

 

Kredito24 podbija kolejne portale społecznościowe- Google+ oraz Twitter. Na naszych kontach znajdziecie najświeższe wiadomości dotyczące funkcjonowania naszej firmy, jak również informacje o innowacjach,  które systematycznie wprowadzamy w życie.

 

Jesteś ciekaw, jakie nowe, zaskakujące rozwiązania proponujemy naszym Klientom? Chcesz wiedzieć w jakie przedsięwzięcia i konferencje angażuje się nasza firma? A może zastanawiasz się nad kooperacją z Kredito24? Koniecznie zapoznaj się z naszym blogiem, który znajduje się pod adresem: http://www.kredito24.pl/content/blog .

 

Na świeżo utworzonych profilach pojawiają się powiadomienia o najnowszych wpisach odnoszących się do naszej aktywności. Wszystkie osoby zainteresowane działalnością firmy Kredito24 oraz media zachęcamy do wejścia na nasz profil Google+ oraz konto na Twitterze