Kredito24 jest już na rynku 3 miesiące. Co nas wyróżnia od konkurencji?

Kredito24 jest na rynku dopiero 3 miesiące, ale może się pochwalić niesamowitym sukcesem. Zaufało nam już setki Klientów, których opinie można przeczytać na naszej stronie.

Dlaczego Kredito24 cieszy się taką popularnością?

Certyfikowana ochrona danych osobowych oraz wypłaty do godziny to raczej standardy w naszej branży. Kredito24 zrobiło kilka kroków do przodu powodując przełom na rynku pożyczkowym.  Co nas wyróżnia?

Zautomatyzowany system

Opieramy się na zautomatyzowanym systemie i średni czas oczekiwania na decyzję pożyczkową to 1 minuta 30 sekund. Jest to bez wątpienia rekord. Dodatkowo mamy automatyczny system, który wypłaca pożyczkę jak tylko zaksięgujemy 0,01 zł na naszym koncie.

Odpowiedzialne udzielanie pożyczek

Kredito24 bada zdolność kredytową Klienta i wydaje decyzję w opraciu o zautowatyzowany system. Jako odpowiedzialny pożyczkodawca z troski o dobro Klientów Kredito24 wprowadziło dodatkowe zasady tj.: misu upłynąć okres 7 dni pomiędzy spłatą pożyczki a zaciągniecięm kolejnej. Zasada ta została wprowadzona celowo, aby nie doprowadzić do sytuacji, w której nasi Klienci wpadają w ciągłe zadłużenie. Stworzyliśmy nasz serwis aby pomóc w finansowaniu nagłych wypadków losowych, nie rosnącego zadłuzenia.

Przejrzyste zasady i opłaty

Kredito24 ma przejrzyste zasady opłat, które są równe dla wszystkich Klientów. Biorąc u nas pożyczkę zawsze możesz łatwo przeliczyć ile zapłacisz korzystając z suwaków na stronie bądź sprawdzając tabelę opłat: www.kredito24.pl

Opłaty te są równie dla wszystkich bez względu na to czy jesteś naszym stałym Klientem i jest to Twoja 6 pożyczka czy aplikujesz po raz pierwszy. Kwoty i stawki procentowe nie wzrastają z kolejną pożyczką jak u niektórych firm konkurencyjnych.

Elastyczność spłat

Klienci sami planują jak i kiedy spłacą pożyczkę korzystając z profilu użytkownika. Tam nie tylko mogą wybrać zautomatyzowane systemy oferowane przez naszych partnerów biznesowych, dzięki czemu pieniądze zostaną zaksięgowane natychmiast. U nas Klienci mogą znacznie więcej! Od niedawna wprowadziliśmy innowacyjną na rynku funkcję dzięki której sam możesz zaplanować jaką kwotę i kiedy spłacisz. Wystarczy, że zalogujesz się na „Moje konto” i wybierzesz jedną z funkcji: przedłuż, spłać część oraz spłać całość.

 

Dzięki temu Klient sam wybiera w jaki sposób i kiedy spłaci swoją pożyczkę. Opłaty za przedłużenie są dopasowane w zależności od  terminu przedłużenia, nie określone jedną kwotą bez względu czy przedłużasz o 7,15 czy 30 dni – jak u naszych konkurentów.

Kredito24 jako wiarygodny i rzetelny serwis postanowiło zostać zdecydowanym leaderem na rynku ze stale rosnącą bazą stałych Klientów. Wtym celu nieustannie rozwijamy nasze serwis i rozszerzamy zakres usług. Również z tego wzgędu od jutra (Poniedziałek 5/11/2012) będzie możliwe obejrzenie naszej reklamy w telewizji.

Oto przedpremiera naszej reklamy TV na naszym blogu:

Zespół Kredito24