Kredito24 jedną z najbardziej aktywnych firm pożyczkowych w sieci

Nasza firma została doceniona przez Loan Magazine, Ferratum Bank oraz Brand24- zajmujący się monitoringiem w sieci, za aktywną działalność w Internecie. W  sporządzonym raporcie podkreśla się, że marka Kredito24 zajmuje się nie tylko oferowaniem swoich usług w formie on-line, lecz także prowadzi aktywną komunikację z aktualnymi oraz potencjalnymi klientami firmy.

Analiza została przeprowadzona przy pomocy narzędzia Brand24, które monitoruje działalność firm pożyczkowych w sieci. Badaniu poddano 15 czołowych marek, wśród których znalazła się między innymi firma Kredito24, plasując się na trzeciej pozycji. Firmy udzielające krótkoterminowych kredytów w internecie, oceniono  w ośmiu obszarach działania: mikroblogi, blogi, Facebook, fora, video,  newsy, foty i inne.

W okresie poddanemu analizie, tj. od 1 listopada do 31 grudnia 2013r., pojawiło się aż 4514 wątków, odnoszących się do działalności badanych firm pożyczkowych. Jak się okazuje, nasza firma najczęściej ukazywała się na Facebooku, jak również w regionalnych portalach ogłoszeniowych. Ponadto, w badanym okresie czasu, w sieci pojawiło się niemal 470 newsów dotyczących działalności firm pożyczkowych na polskim rynku. Z kolei wzmianka o firmie Kredito24, znalazła się w aż 47 artykułach publikowanych w okresie pomiędzy początkiem listopada a końcem grudnia ubiegłego roku.

Eksperci podkreślają, że taka tendencja świadczy o prowadzeniu aktywnego dialogu pomiędzy firmami pożyczkowymi, a klientami korzystającymi z ich usług. Jest to także przejaw otwartości Kredito24, na nowe sposoby komunikacji, dzięki którym przepływ informacji na temat działalności firmy jest jeszcze bardziej efektywny.