Kredito24 działa również offline!

„Jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż konkurenci, nie ma sensu, żebyśmy to robili i powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej niż my.“- Henry Ford. Naszej firmie przyświeca właśnie to motto. Nieustannie kierujemy się dobrem Klienta i rozwojem, a stawiając na innowacyjność i różnorodne metody ułatwiające proces pożyczkowy, zyskujemy nowe grono Klientów. Tym razem Kredito24 idzie o krok dalej. Dzięki naszym agentom offline, teraz każdy ma szansę uzyskać kredyt i spełnić swoje marzenia!

Do tej pory nie każdy potencjalny Klient naszej firmy, wiedział, jak aplikować o pożyczkę. Postanowiliśmy jeszcze bardziej ułatwić proces aplikacyjny. Tym razem Pożyczkobiorcy mają okazję skorzystać z usług firm, za pośredncitwem których oferujemy swoje usługi.

Profesjonalna obsługa i rzetelna pomoc polegającą na odpowiednim poinformowaniu Klienta o warunkach pożyczkowania- dzięki temu niemal każdy może starać się o kredyt w firmie Kredito24.

Nasi agenci offline działają już w kilku największych polskich miastach. Poniżej zamieszczamy listę miejsc, w których Pożyczkobiorcy mogą liczyć na fachową obsługę i pomoc w złożeniu wniosku kredytowego.

 

LEVELUP                                                                                             ZAKRACORP

WARSZAWA ul. Bukowińska 24A                             WARSZAWA             ul. Solec 81B/ A22

                        ul. KEN 36A

                        ul. Słomińskiego 7/3                           OSTRÓW WLKP.     ul. Plac 23 stycznia 4 lok.J

 

LUBLIN          ul. Chopina 11                                      KALISZ                     ul. Garnarska 5

 

OLSZTYN      ul. Dąbrowszczaków 31                      POZNAŃ                  ul. Dolina 5D/5

 

KIELCE         ul. Mała 18                                             KRAKÓW                 ul. Zamoyskiego 65 lok. L1

 

ŁÓDŹ           ul. Piotrkowska 81