Klienci o Kredito24

Klienci-o-Kredito24Polacy coraz chętniej przekonują się do krótkoterminowych pożyczek udzielanych w Internecie. Marka Kredito24 cieszy się dużym zaufaniem pożyczkobiorców, dzięki czemu w bardzo krótkim czasie zyskała na popularności i została określona mianem „odpowiedzialnego pożyczkodawcy“. Mimo to, nadal nie wszyscy ufaja instytucjom pozabankowym. Dlatego doskonałym sposobem na uwierzytelnienie informacji o firmie jest skorzystanie z różnego rodzaju forów interneotwych oraz stron, na których klienci mają szansę wystawić ocenę firmie.

 

Klienci firmy na Opineo.pl

Opineo.pl to największy serwis w Polsce, który zajmuje się dostarczaniem informacji o firmach i udostępnia możliwość wyrażenia opinii na temat oferowanego serwisu. Marka Kredito24 posiada konto na wspomnianym portalu i namawia klientów to pozostawienia swojej opinii na stronie, dzięki którym nieustannie możemy optymalizować pracę naszej firmy i usprawniać kontakt pomiędzy konsultantami, a pożyczkobiorcami. To, co napawa dumą, to fakt, iż 94% klientów polecą usługi marki Kredito24. Wysoko oceniana jest przede wszystkim obsługa klienta oraz jakość produktów finansowych oferowanych przez firmę. Klienci w swoich wiadomościach podkreślają, że cenią szybkość dokonywania przelewów w przypadku wydania pozytywnej decyzji pożyczkowej. Jednocześnie doceniają profesjonalną obsługę klienta. „Jedna z lepszych firm udzielających szybkie pożyczki przez internet“- pisze Pan Tomasz. Zdarza się także, że klienci firmy dziękują za udzieloną pomoc twierdząc, że nie mogły uzyskać wsparcia finansowego w innych instytucjach. Cieszy również fakt, iż wielu pożyczkobiorców otwarcie przyznaje, że będzie polecać usługi firmy swoim znajomym. Taka sama sytuacja jest zauważalna na profilu facebookowym firmy, gdzie gro klientów dzieli się opiniami na temat produktów finansowych, chętnie zapoznaje się z promowanymi artykułami, które mają na celu szerzenie wiedzy finansowej, jak również uczestniczy w programach lojalnościowych i konkursach przygotowywanych przez Kredito24. Firmowy fanpage posiada już ponad 27 tysięcy polubień, a osób zadowolonych z usług firmy wciąż przybywa.

Ankieta wśród klientów Kredito24

Celem polepszenia jakości usług, Kredito24 przeprowadza ankiety, które mają na celu określenie atutów firmy oraz ścieżek rozwoju, jak również zwrócenie większej uwagi na skonkretyzowane potrzeby klientów. Ostatnia ankieta przeprowadzona w IV kwartale 2014 roku wykazała, że większość klientów już wcześniej korzystało z usług instytucji pozabankowych ( niemal 59% ankietowanych). Pożyczki najczęściej zaciągamy na opłatę nieoczekiwanych wydatków, bądź tez rachunków- twierdząco odpowiedziało ponad 63% badanych. Na dalszych pozycjach znajdują się wydatki związane z  nabyciem nowych ubrań, koszty naprawy samochodu, czy też zakup żywności. Wiele osób podkreślało, że wybrało firmę Kredito24 ze względu na sprawny proces aplikacyjny, minimum formalności oraz zaufanie, jakie wzbudza marka. Elementem, który często zaważa także na zwróceniu się ku Kredito24 jest możliwość złożenia wniosku pożyczkowego 24 h na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Wszystkim klientom oraz osobom zainteresowanym pożyczkami oferowanymi przez Kredito24, dziękujemy za obdarzenie nas zaufaniem i liczymy na dalszą owocna współpracę.