Kilka słów o Kredito24

Kredito24  jest częścią międzynarodowej korporacji Kreditech, mającej swoje korzenie w Hamburgu. Firma założona została przez Sebastiana Diemera (absolwenta London School of Economics) oraz Alexandra Graubner Mullera (absolwenta Uniwersytetu St Gallen). W chwili obecnej działamy nie tylko na rynku polskim, ale także w Hiszpanii (www.kredito24.es) i Czechach (www.kredito24.cz). W przyszlym miesiącu planowane jest rozszerzenie naszych usług również na rynek rosyjski. Kreditech zatrudnia grupę około 30 głodnych sukcesu profesjonalistów z 10 różnych krajów. To dzięki unikalnie dobranemu zespołowi ciężko pracującemu na nasz sukces, w krótkim czasie udało się uzyskać tak nieprawdopodobne wyniki.

 

Za sukcesem Kreditech stoją również inwestorzy, dzięki którym jesteśmy w stanie rozwijać się w tak szybkim tempie. W gronie firm oraz osób, które nam zaufały, znajdują się między innymi: Global Founders Capital, Blumberg Capital, Point9 Capital, The Samwer Brothers, Michael Brehm, Heiko Hubert oraz Felix Haas.

Co nas wyróżnia? Przede wszystkim, bazujemy na w pełni automatycznym modelu scoringowym, dzięki któremu jesteśmy w stanie w kilka sekund wydać wiążącą decyzję kredytową. Nasz w pełni zautomatyzowany system działa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Dzięki temu w ekspresowym czasie jesteśmy w stanie udzielić krótkoterminowych pożyczek osobom, które znalazły się w nagłej potrzebie finansowej i aplikują o środki pieniężne na pokrycie niespodziewanych wydatków.

Więcej ciekawych informacji na temat naszych międzynarodowych oddziałów można znaleźć na stronach:

www.kreditech.com

www.kredito24.es

www.kredito24.cz

www.zaimo.ru

Kilka słów o Kredito24:

 

W sprawdzony i zaufany a zarazem innowacyjny sposób oferujemy szybkie pożyczki niewielkich sum pieniędzy , które są wypłacane w ekspresowym czasie. Wystarczą tylko dwie minuty aby wypełnić wniosek elektroniczny, a Twoje konto zostanie zasilone niemalże  natychmiastowo. Pracujemy na w pełni automatyzowanym systemie, zaś średni czas oczekiwania na decyzję pożyczkową to minuta i trzydzieści sekund. Dodatkowo, dzięki współpracy z naszymi partnerami finansowymi (Dotpay, Zpay) wypłacamy chwilówki automatycznie po zaksięgowaniu się jednego grosza na rachunku firmowym.

 

Od czasu debiutu na polskim rynku na poczatku sierpnia 2012 Kredito24 może pochwalic się niesamowitym sukcesem. Zaufało nam już setki Klientów, których opinie przeczytać można na naszej stronie, fanpage`u na Facebooku czy portalu Opineo. Kredito24 jako wiarygodny i rzetelny serwis za swój cel postawiło sobie osiagnięcie pozycji lidera na rynku pożyczek krótkoterminowych ze stale rosnącą bazą stałych Klientów. W tym też celu nieustannie rozwijamy nasz serwis tym samym rozszerzając zakres usług. Zapewniamy wysoki poziom ochrony danych osobowych. Kredito24 budowane jest na zaufaniu.

 

Dobro klienta jest dla nas priorytetem.