Jak przedłużyć okres spłaty kredytu?

Dzięki szybkim pożyczkom online możesz pokryć niespodziewane wydatki, takie jak wizyta u lekarza, naprawa samochodu czy opłacenie rachunków. Możesz również spełniać swoje marzenia, zapisując się na kurs językowy, o którym zawsze marzyłeś albo pojechać na wymarzoną wycieczkę last minute po pracowitym roku, aby odpocząć i naładować baterie. Jeśli korzystasz z pożyczek w sposób rozważny, nie powinieneś mieć problemu z ich spłatą. Jednak czasami zdarza się, że następuje kumulacja wydatków i nie jesteś w stanie sobie z nimi poradzić. Wesele przyjaciela, wyprawka do szkoły, nowe okulary, naprawa komputera, itd. – wszystko to dzieje się na raz i wiąże się z dużymi wydatkami. Jeśli znajdujesz się w takiej właśnie sytuacji, nie martw się! Kredito24 to rzetelna firma, w której możesz przedłużyć czas spłaty pożyczki. Podpowiemy Ci, jak to zrobić.

Ile kosztuje przedłużenie pożyczki?

Ile kosztuje przedłużenie pożyczki?Kredito24 oferuje możliwość przedłużenia okresu spłaty zaciągniętej pożyczki, jednak wiąże się to z dodatkowymi kosztami. Zaloguj się do systemu na konto użytkownika i zapoznaj się z tabelą opłat, dostosowanych indywidualnie do każdej pożyczki w zależności od jej kwoty, okresu jej spłaty i długości przedłużenia. Staramy się być sprawiedliwi i stosować te same stawki dla wszystkich naszych Klientów. Wysokość dodatkowych opłat za przedłużenie terminu spłaty można obliczyć na podstawie następującego wzoru:

  • 12% od kwoty pożyczki za 7 dni (z zastrzeżeniem minimalnej wpłaty 100 zł),
  • 16% od kwoty pożyczki za 15 dni (z zastrzeżeniem minimalnej wpłaty 100 zł),
  • 32% od kwoty pożyczki za 30 dni (z zastrzeżeniem minimalnej wpłaty 100 zł).

Na przykład, jeżeli zaciągnąłeś pożyczkę o wartości 300 zł. na 30 dni, będziesz musiał dopłacić 90 zł.

Jak przedłużyć spłatę pożyczki?

3Co zrobić, aby spłacać pożyczki na czas?

W celu przedłużenia okresu zwrotu pożyczki należy zalogować się na swój profil użytkownika na stronie Kredito24. Z przedłużeniem pożyczki wiążą się dodatkowe opłaty. Aby móc wybrać nowy termin spłaty, należy najpierw uiścić te opłaty.

Możesz to zrobić na dwa sposoby:

  • korzystając z ekspresowego przelewu Dotpay,
  • dokonując przelewu na poniższy numer konta bankowego: 08 1020 1097 0000 7202 0238 2554, Kreditech Polska Sp z o.o, ul. Prosta 32, 00-838 Warszawa. W tytule przelewu należy wyszczególnić „numer pożyczki/numer PESEL”.

Jeśli masz pytania dotyczące przedłużenia terminu spłaty zaciągniętej pożyczki albo pokrycia dodatkowych kosztów, nie wahaj się i zadzwoń na naszą Infolinię pod numer (0-71) 88 11 077 bądź napisz do nas wiadomość na adres e-mail: info@kredito24.pl

Co zrobić, aby spłacać pożyczki na czas?

Co zrobić, aby spłacać pożyczki na czas?

Zadaniem pożyczek jest pomagać ludziom wyjść z trudnych sytuacji i sprawiać im radość. Uważaj, aby nie wpaść w błędne koło i rozsądnie korzystać z pożyczek jedynie w sytuacjach podbramkowych, w których rzeczywiście ich potrzebujesz. Staraj się racjonalnie wykorzystywać zarobione pieniądze. Zastanów się, czy wszystkie Twoje codzienne wydatki są niezbędne i czy nie dałoby się zrezygnować z niektórych Twoich zachcianek czy też zaoszczędzić na konkretnych produktach. Jeśli w danym miesiącu uda Ci się zarobić więcej pieniędzy, nie wydawaj ich bez potrzeby i odłóż na czarną godzinę! Wypracowanie dobrych nawyków pomoże Ci spłacać pożyczki na czas bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów.

Firma pożyczkowa Kredito24 wychodzi naprzeciw potrzebom swoich Klientów, dostosowując swoją ofertę do ich indywidualnych potrzeb. U nas wszystko załatwisz 100% online, gdyż dla większości naszych Klientów najważniejszą rolę odgrywa dostęp do usług finansowych przez Internet. Jeśli masz problem ze spłatą pożyczki na czas, nie czekaj do ostatniej chwili i zadzwoń do nas, a my postaramy Ci się pomóc już dziś!

*Pamiętaj, że treści, jakie znajdziesz na tym blogu nie stanowią porad finansowych. Radzimy skonsultować się z Twoim osobistym doradcą finansowym przed wykorzystaniem jakichkolwiek rad lub wskazówek zawartych w tym poście.