Jak działamy?

Szybka i prosta pożyczka z Kredito24.pl – Jak działamy?

Niezapłacony rachunek? Mandat za przekroczenie prędkości? Nieplanowana naprawa samochodu?

Nieważne, jaki jest Twój powód, Kredito24 jest najszybszą opcją pozyskania nawet 3 000 zł. Dzięki systemowi, który automatycznie podejmuje decyzje o pożyczkach, Kredito24 jest w stanie działać i przelewać pieniądze 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu ( w zależności od godzin księgowania banków). Zapomnij o ukrytych kosztach, adnotacjach drobnym drukiem oraz nieprzewidzianych opłatach. Kredito24 bazuje na wzajemnym zaufaniu i z każdą pozytywną spłatą kredytu oferuje Ci wyższą pożyczkę. Nie będziemy pytać, na co chcesz przeznaczyć pieniądze, a nasze opłaty są sprawiedliwe i takie same dla wszystkich klientów.

Aby obejrzeć proces aplikacji, pokazujący pomocne wskazówki i porady, prosimy obejrzeć tę prezentację. Pamiętaj o włączeniu dźwięku.

1. Wybierz kwotę i długość pożyczki

Kredito24 jest elastyczne – sam wybierasz odpowiednią kwotę i długość pożyczki za pomocą suwaków na www.kredito24.pl lub po pierwszej udanej spłacie za pośrednictwem SMSa.

Jeśli spłacisz swoją pożyczkę na czas, wzrasta nasze zaufanie do Ciebie, co pozwoli na zwiększenie kolejnych kredytów, nawet do 3 000 zł. Możliwa kwota pożyczki wzrasta stopniowo, wraz z każdym nowym wnioskiem o pożyczkę. Jest to szansa na zwiększenie swojej wiarygodności przed złożeniem kolejnego wniosku.

Jeżeli polubisz nas na Facebooku, będziesz miał szansę otrzymać rabaty, zniżki, a także weźmiesz udział w losowaniach.

2. Złóż wniosek o pożyczkę

Aplikuj o pożyczkę na naszej stronie wpisując swoje dane. To tylko 3 proste kroki i niespełna 2 minuty. Wystarczy, że masz przy sobie dowód osobisty, telefon komórkowy oraz dostęp do bankowości on-line.

Poprosimy Cię o wprowadzenie do formularza aplikacyjnego Twoich danych personalnych i adresowych, a także o potwierdzenie numeru konta bankowego. Dla Twojej wygody stworzyliśmy nowy system weryfikacji – KontoConnect Kredito24. Nasza aplikacja w kilka sekund nawiązuje w pełni szyfrowane połączenie z Twoim kontem bankowym, aby potwierdzić, że jesteś właścicielem konta, na które ma zostać przelana pożyczka. To wszystko pozwala Ci weryfikować konto nawet przy ujemnym saldzie, ponieważ żaden przelew weryfikacyjny nie jest potrzebny! Możesz czuć się spokojnie, zapewniamy 100% bezpieczeństwo Twoich danych.

4. Poczekaj na decyzję pożyczkową.

Po wypełnieniu wniosku, poczekaj na decyzję pożyczkową. Otrzymasz ją drogą mailową w niespełna kilka minut. Nasz automatyczny system scoringowy pracuje 24h na dobę, 7 dni w tygodniu – aplikuj, kiedy chcesz.

Jeśli nasz system scoringowy wyliczy, że Twoja zdolność kredytowa nie wystarcza na otrzymanie wnioskowanej kwoty, zaoferujemy Ci niższą pożyczkę. Przedstawimy Ci wszystkie warunki i ewentualne opłaty dla tej kwoty, ale oczywiście ostateczną decyzję co do jej akceptacji pozostawiamy Tobie. Jeśli zdecydujesz się, aby ją wziąć, będziemy Cię prosić o zalogowanie na profil użytkownika i potwierdzenie.

5. Przelew pożyczki na Twoje konto

Po pozytywnym rozpatrzeniu Twojego wniosku, pieniądze zostaną szybko przelane na Twoje konto – w zależności od godzin księgowania Twojego banku. Dzięki współpracy z serwisami oferującymi ekspresowe przelewy oraz naszej nowoczesnej aplikacji KontoConnect jesteśmy w stanie potwierdzić tożsamość i przelać środki natychmiast. W innych firmach zajęłoby to nawet do 2 dni! Tego nie jest w stanie nikt przebić!

Zapamiętaj: Możliwe, że Twój bank zarejestruje przelew z lekkim opóźnieniem np. w święta lub z uwagi na problemy techniczne w banku.

6. Podpisanie umowy ramowej

Otrzymasz od nas na maila podanego we wniosku umowę ramową pożyczki. Wystarczy ją wydrukować, podpisać i odesłać, aby móc otrzymywać pożyczki do 3 000 zł. Jeżeli odeślesz do nas podpisaną umowę i spłacisz pierwszą pożyczkę automatycznie zostajesz naszym Klientem VIP. Klient VIP ma dodatkowe korzyści i zniżki, które znajdą się na profilu użytkownika.

7. Elastyczne opcje spłaty

Wcześniejsza spłata jest możliwa w każdym czasie, bez dodatkowych opłat. Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy najprostszą i najwygodniejszą metodę spłaty: wystarczy zalogować się do swojego konta kredito24 i postępować zgodnie z instrukcją elektronicznej spłaty kredytu. Oferowane opcje to: przelew online, polecenie zapłaty oraz wszystkie główne karty kredytowe. Możesz również dokonać tzw. przelewu manualnego, który może potrwać dłużej.

Jeżeli Twoje spłaty będą na czas, limit Twojego kredytu będzie sukcesywnie wzrastał aż do sumy 3 000 zł. Dodatkowo, kolejne starania o kredyt będą szybsze. Pożyczkę możesz otrzymać nawet za pomocą SMSa.

Kredito24 bazuje na wzajemnym zaufaniu i uczciwości. Za każdą spłatę na czas, zwiększamy limit Twojego kredytu.

Koszty poniesione z tytułu niespłacenia kredytu na czas będą dodane do Twojego salda. Metoda, w której to jedynie niesłowni klienci ponoszą dodatkowe koszty jest bardziej sprawiedliwa. Nie chcemy, aby duża ilość naszych zaufanych klientów ucierpiala poprzez podwyższone opłaty.

Masz więcej pytań? Z chęcią na nie odpowiemy:

Tel:
+48 71 881 10 77
e-mail:
info@kredito24.pl
zajrzyj tutaj:
Pyt. i Odp.