Infofinanse o kredytach Polaków

Czy Polacy bez problemu mogą zaciągnąć kredyt? Na jakie dofinansowanie mogą liczyć ze strony instytucji bankowych i pozabankowych? Czy Polacy są zadowoleni ze stanu gospodarki i gdzie szukać pomocy, gdy bank odmawia przyznania kredytu?  Na te i wiele więcej pytań odpowiedzi można znaleźć w najnowszym artykule, który pojawił się na stronie Infofinanse.pl.

 

Wielokrotnie podkreśla się, że Polacy stają się narodem coraz bardziej zamożnym, który aspiruje do uzyskania podobnego poziomu ekonomicznego, jaki panuje na zachodzie Europy. Okazuje się, że mimo to, zdolność kredytowa szacowana przez banki jest niewystarczająca do uzyskania wsparcia finansowego. Ponadto nadal wielu Polaków negatywnie postrzega stan polskiej gospodarki, a zaledwie 21 % ankietowanych przyznało, że jej stan jest stabilny.

 

W takich sytuacjach, to właśnie instytucje pożyczkowe staje się źródłem uzyskania niewielkiej pożyczki, która pozwala na regulację codziennych wydatków. Jednocześnie podkreśla się, że banki stosują tradycyjne i nieco przestarzałe metody weryfikacji zdolności kredytowej Klienta, przez co wiele osób może czuć się poszkodowana. Firma Kredito24, jako instytucja ceniąca innowację, korzysta z nowoczesnej technologii opartej na samodoskonalącym się scoringu. Nasz serwis weryfikuje 15.000 danych o Kliencie, dzięki czemu wydanie decyzji stało się jeszcze prostsz ei bardziej wiarygodne.

 

Więcej na ten temat przeczytasz na : http://www.infofinanse24.pl/news/polakow-nie-stac-na-kredyty