Długi weekend majowy z Kredito24

Długi weekend majowy to tradycyjny czas odpoczynku od codzienności. Gdzie i w jaki sposób najczęściej wypoczywają Polacy? Z badania internetowego przeprowadzonego przez agencję Brainlab wynika, iż najczęstszą formą wypoczynku  podczas majówki jest wyjazd do rodziny lub znajomych (taką formę relaksu zdeklarowało 33% ankietowanych). Tylko 10% badanych chce w tym czasie wyjechać za granicę. Ankietowani przynają, iż majówka to przede wszystkim czas dla rodziny i bliskich.


Polacy równie często planują majówkę w domu. W tym roku deklaruje tak aż 45 proc. osób biorących udział w badaniu. Dla 38 procent z nich, głównym powodem spędzania długiego weekendu w domowym zaciszu jest brak funduszy na wyjazd. Chęć relaksu i lenistwa oraz spotkań w rodzinnym deklaruje 14 procent respondentów. Ankieta pokazuje również, że dla prawie 14 procent osób biorących udział w badaniu majówka niestety będzie pracująca.


A co zrobić w przypadku, gdy fundusze nie pozwalają na wyjazd lub choćby skromnego grilla? Kredito24 wychodzi na przeciw potrzebom swoich Klientów – w związku z tym, przygotowaliśmy specjalną promocję. Aplikując o chwilówkę w okresie od 30 kwietnia do 6 maja, można otrzymać 10% rabat na nasze usługi. W tym celu należy złożyć wniosek korzystając ze specjalnego linku: www.kredito24.pl/?promocode=WLK1qBDt. To takie proste – pieniądze znajdą się na koncie w ciagu kilkunastu minut. Zapraszamy również do częstego odwiedzania naszego funpage na Facebooku – już niedługo zostanie na nim ogłoszony nowy konkurs, w którym wygrać można Playstation3. 

Udanego długiego weekendu życzy cały zespół Kredito24!