Dlaczego warto ufać Kredito24?

Dlaczego warto współpracować właśnie z nami? Przede wszystkim, jako część międzynarodowej korporacji Kreditech ,operujemy na w pełni zautomatyzowanym systemie działającym 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Dzięki temu w ekspresowym czasie jesteśmy w stanie udzielić krótkoterminowych pożyczek osobom, które znalazły się w nagłej potrzebie finansowej i aplikują o środki pieniężne na pokrycie niespodziewanych wydatków.

 

 

 

 

 

 

Dbamy o Wasze bezpieczeństwo

Kredito24 jako odpowiedzialny pożyczkodawca nie ma żadnego powodu, by wpędzać swoich klientów w pętlę zadłużenia. Osoba, której wniosek o pożyczkę został odrzucony, ponowną aplikację może złożyć dopiero po 30 dniach. Po spłacie pożyczki, o kolejne zobowiązanie można starać się dopiero upływie conajmniej tygodnia od daty spłaty poprzedniego. Wszystko to, ma uchronić klientów przed tzw. pętlą zadłużenia.

 

Unikalny system

Nasz system scoringowy jest tak skonstruowany, by w jak największym stopniu uchronić ludzi przed pętlami finansowymi. Korzystamy oczywiście z danych takich instytucji jak BIK czy KRD, jednakże dopiero połączenie tych informacji z tzw big data daje nam pełen obraz sytuacji kredytowej naszego potencjalnego Klienta.

 

Szczegółowa weryfikacja wniosków

Weryfikacja wniosków odbywa się w sposób niezwykle szczegółowy tak, aby zapobiec ewentualnym nadużyciom danych osobowych czy próbom wyłudzeń pożyczek na osoby trzecie. Zaciągając pożyczkę w Kredito24, nasi Klienci zawsze mogą łatwo wyliczyć kwotę do spłaty swojego zobowiązania, korzystając z suwaków na stronie głównej, bądź sprawdzając samodzielnie tabelę opłat.

 

Zaufanie

Nasi Klienci mogą czuć się w stu procentach pewni, że ich dane przetwarzane są w sposób jak najbardziej zaufany. Wszystko po to, by zapewnić naszym Klientom najwyższą jakość usług oraz maksymalne zadowolenie z oferowanych przez nas chwilówek.