Darmowa pożyczka do 30 dni!

Kredito24 chętnie podejmuje wszelkie działania, mające na celu zoptymalizowanie oferowanych usług oraz uświadomienie Klientów na temat zasad odpowiedzialnego pożyczania. Tym razem proponujemy Wam możliwość otrzymania pierwszej pożyczki całkowicie za darmo! Wystarczy złożyć wniosek na naszej stronie i spłacić zobowiązania w ciągu 30 dni od momentu otrzymania gotówki!

Oferta skierowana jest do nowych Klientów, którzy poraz pierwszy zdecydowali się na aplikowanie w Kredito24. Do tej pory każdy miał możliwość uzyskać darmową pożyczkę przy 7-dniowej spłacie. Zwiększając limit dni chcemy pokazać, że zależy nam na Klientach i bezpieczeństwie użytkownia naszych usług przez nich. Naszym nadrzędnym celem jest zaoferowanie naszych produktów osobom, które z pwoodu zbyt wysokich kosztów lub niskiej zdolności kredytowej, nie mogą uzyskać wsparcia finansowego.

Kredito24 to innowacyjny serwis, który stanowi doskonałą alternatywę dla instytucji bankowych, w przeciwieństwie do których, staramy się uprościć proces aplikacji i zapewnić dostęp do produktów finansowych jak najszerszej grupie osób. Jako lider technologiczny w Polsce, chcemy udoskonalać nasze usługi, a jednocześnie zależy nam na zachowaniu przejrzystości serwisu. Stanowi to również doskonałą podstawę do pokazania Klientom zasad funkcjonowania Kredito24 oraz budowaniu długoterminowych relacji z użytkownikami naszego serwisu.

Już teraz aplikuj o pożyczkę na 30 dni w Kredito24, a zostaniesz zwolniony z opłat! Odwiedź: www.kredito24.pl