Bankowość mobilna popularniejsza

Bankowość-mobilna-popularniejszaCoraz więcej instytucji finansowych decyduje się na udostępnianie swoich usług drogą mobilną. Taka tendencja cieszy się coraz większym powodzeniem i zainteresowaniem Konsumentów, a to bezpośrednio przyczynia się również do zwiększonego popytu na produkty finansowe oferowane przez banki i firmy pożyczkowe.

Banki naśladują firmy pożyczkowe?

Do tej pory to firmy pożyczkowe, takie jak Kredito24, przodowały we wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań, których celem jest ułatwienie procesu aplikacji o pożyczkę, jak również pozyskanie większej grupy zadowolonych Klientów. Takie rozwiązanie wprowadziła z powodzeniem marka Kredito24, a Klienci mieli możliwość już nie tylko wypełnienia wniosku na stronie, lecz także za pośrednictwem swojego smartfona. Aplikacja jest dostępnu w Google Play oraz App Store, a pożyczkobiorca w zaledwie 2 minuty może wypełnić wniosek pożyczkowy, a w ciągu 35 sekund uzyskać decyzję o przyznaniu kredytu. Metoda ta zyskała także uznanie banków, które od niedawna zaczynają udostępniać możliwość aplikacji o pożyczkę ze pośrednictwem telefonu. Aplikacja ma także na celu zwiększenie limitu krdytowego an rachunku lub karty kredytowej.

Bankowość mobilna podbija polski rynek

Już 2 miliony Polaków korzysta z udogodnienia, jakim jest bankowość mobilna. Szacuje się jednak, że coraz więcej osób zacznie się posługiwać tego rodzaju aplikacjami. Jest to spowodowane kilkoma względami. Po pierwsze telefony typu smartfon stają się coraz bardziej powszechne w Polsce, a ten rodzaj usług cieszy się popularnością ze względu na szybkość i łatwość uczestnictwa w oferowanym serwisie. Jednocześnie, jak wykazują dane zebrane przez Związek Importnerów i Producentów Sprzętu Elekrycznego i Elektronicznego, aktualnie w posiadaniu Polaków znajduje się 6,58 miliona nowych urządzeń, a liczba ta wkrótce wzrośnie o 23%. To, co ciekawe to fakt, iż jeszcze w 2010 roku ilość tabletów szycowana była na 10 tys. urządzeń, by w roku 2013 osiągnąć liczbę 1,8 mln. Tak optymistyczne dane moga również stanowić swego rodzaju wizję rozwoju bankowości mobilnej w następnych latach.

Konkurs Kredito24

Marka Kredito24 jako lider technologiczny wyszedł naprzeciw oczekiwaniom kredytobiorców, oferując możliwość udziału w konkursie, którego celem jest spełnienie marzeń świątecznych konsumentów. Wystarczy wejść na profil facebookowy Kedito24 i podzielić się marzeniem lub przesłać maila na adres: konkurs@kredito24.pl. Najcieplejsze życzenia zostana przez nas nagrodzone. Życzenia można nadsyłać do północy 31 grudnia 2014r. Dzięki temu konkursowi chcemy powrócić do istoty Świąt Bożego Narodzenia i dać możliwość klientom obdarowania ich najbliższych osób.
W przypadku jakichkolwiek pytań, zachęcamy do zapoznania się z regulaminem konkursu „Spełniamy Twoje marzenia“, gdzie znajdują się wszelkie odpowiedzi dotyczące zasad uczestnictwa, zasad wyłonienia zwycięzców oraz warunków przyznania nagród. Regulamin znajduje się także w aplikacji konkursowej na naszeym fanpage facebookowym. Zapraszamy!