Angora o pożyczkach Kredito24

W najnowszym wydaniu tygodniak Angora, Manager Kreditech Polska opowiada o wzrastającej popularności produktów pożyczkowych w Internecie. Podkreśla się przede wszystkim, że instytucje pozabankowe oferujące swoje usługi w Internecie zyskały zaufanie w szczególności młodych osób. Jednocześnie autorka artykułu zauważa, że z roku na rok wartość przyznanych pożyczek wzrasta. 

 

Dzięki publikacji konsumenci mają okazję odnotować różnicę pomiędzy działalnością banków i firm pożyczkowych. Podkreśla się, że marka Kredito24 jako jedna z niewielu firm korzysta z innowacyjnej metody oceny zdolności kredytowej, opartej na technologii Big Data. Jak podkreślał Aleksande Rutkowski, decyzja pożyczkowa może zostać wydana również w oparciu o dane pochodzące z portali społecznościowych, czy zakupowych. Jak się okazuje, jest to prosztsza i szybsza metoda sprawdzania spłacalności kredytów,a jak w przypadku marki Kredito24, ocena kredytowa trwa średnio 35 sekund.

 

Jednocześnie podkreśla się, że wśród klientów firm pożyczkowych znajdują się najczęściej studenci, czy też osoby zatrudnione na umowy o dzieła, zlecenia lub freelancerzy. Takie osoby są najczęściej narażone na wykluczenie finansowe i mają niewielkie szanse na uzyskanie wsparcia ze strony banku.Idealnym rozwiązaniem dla nich jest skorzystanie z oferty firmy pożyczkowej.

 

Serwis Kredito24 jest pozytywnie oceniany przez większość klientów firmy o czym świadczy szereg komentarzy na portalu Opineo.pl. Jeżeli interesuje Cię ekspresowa pożyczka, poświęć kilka minut na wypełnienie aplikacji na naszej stronie.