Szybka i prosta pożyczka z Kredito24.pl – Jak działamy?

Niezapłacony rachunek? Mandat za przekroczenie prędkości? Nieplanowana naprawa samochodu?
Nieważne, jaki jest Twój powód, Kredito24 jest najszybszą opcją pozyskania nawet 3 000 zł. Wszystko już w ciągu 10 minut! Dzięki systemowi, który automatycznie podejmuje decyzje o pożyczkach, Kredito24 jest w stanie działać i przelewać pieniądze 24 godziny na dobę, 7 razy w tygodniu. Zapomnij o ukrytych kosztach, adnotacjach drobnym drukiem oraz nieprzewidzianych opłatach. Kredito24 bazuje na wzajemnym zaufaniu i z każdą pozytywną spłatą kredytu oferuje Ci wyższą pożyczkę. Nie będziemy pytać, na co chcesz przeznaczyć pieniądze, a nasze opłaty są sprawiedliwe i takie same dla wszystkich klientów.

1. Wybierz kwotę i długość pożyczki

Kredito24 jest elastyczne – sam wybierasz odpowiednią kwotę i długość pożyczki za pomocą suwaków na www.kredito24.pl lub po pierwszej udanej spłacie za pośrednictwem SMSa.
Jeśli spłacisz swoją pożyczkę na czas, wzrasta nasze zaufanie do Ciebie, co pozwoli na zwiększenie kolejnych kredytów, nawet do 3 000 zł. Możliwa kwota pożyczki wzrasta stopniowo, wraz z każdym nowym wnioskiem o pożyczkę. Jest to szansa na zwiększenie swojej wiarygodności przed złożeniem kolejnego wniosku.

Jeżeli polubisz nas na Facebooku, będziesz miał szansę otrzymać rabaty, zniżki, a także weźmiesz udział w losowaniach.

2. Złóż wniosek o pożyczkę

Aplikuj o pożyczkę na naszej stronie wpisując swoje dane personalne. To tylko 5 prostych kroków i niespełna 2 minuty. Wystarczy, że masz przy sobie dowód osobisty, telefon komórkowy oraz dostęp do bankowości on-line.

3. Potwierdź numer konta bankowego.

W celu zweryfikowania, że jesteś posiadaczem podanego konta bankowego, na które mamy dostarczyć pieniądze, musisz przelać na nasze konto kwotę w wysokości 0,01 zł.

Po pozytywnym rozpatrzeniu Twojego wniosku, przelej jedynie 0,01 zł, a Twój nr konta bankowego zostanie potwierdzony.
Jako jedyni umożliwiamy Ci wpłatę jednego grosza poprzez naszą stronę internetową w rzeczywistym czasie. W ten sposób, nie musisz dokonywać tzw. manualnego przelewu bankowego, który wiąże się z ryzykiem błędnego wpisania danych oraz dużo mniejszym komfortem. Transakcja poprzez naszą stronę jest bardzo szybka, dzięki czemu również weryfikacja Twoich danych odbywa się bez żadnych opóźnień.

Oferujemy Ci wszystkie możliwe opcje przelewów:
elektroniczny przelew ekspresowy, dostępny we wszystkich głównych bankach, elektroniczny przelew, oraz jeżeli preferujesz, także przelew tzw. manualny.

4. Przelew pożyczki na Twoje konto

Po pozytywnym rozpatrzeniu Twojego wniosku, pieniądze zostaną natychmiastowo przelane na Twoje konto – w niespełna 10 minut. Dzięki współpracy z serwisami oferującymi ekpresowe przelewy oraz naszej nowoczesnej aplikacji KontoConnect jesteśmy w stanie potwierdzić tożsamość i przelać środki natychmiast. W innych firmach zajęłoby to nawet do 2 dni! Tego nie jest w stanie nikt przebić!
Zapamiętaj: Możliwe, że Twój bank zarejestruje przelew z lekkim opóźnieniem np. w święta lub z uwagi na problemy techniczne w banku.

5. Podpisanie umowy ramowej

Otrzymasz od nas na maila podanego we wniosku umowę ramową pożyczki. Wystarczy ją wydrukować, podpisać i odesłać, aby móc otrzymywać pożyczki do 3 000 zł. Jeżeli odeślesz do nas podpisaną umowę i spłacisz pierwszą pożyczkę automatycznie zostajesz naszym Klientem VIP. Klient VIP ma dodatkowe korzyści i zniżki, które znajdą się na profilu użytkownika.

6. Elastyczne opcje spłaty

Wcześniejsza spłata jest możliwa w każdym czasie, bez dodatkowych opłat. Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy najprostszą i najwygodniejszą metodę spłaty: wystarczy zalogować się do swojego konta kredito24 i postępować zgodnie z instrukcją elektronicznej spłaty kredytu. Oferowane opcje to: przelew online, polecenie zapłaty oraz wszystkie główne karty kredytowe. Możesz również dokonać tzw. przelewu manualnego, który może potrwać dłużej.

Jeżeli Twoje spłaty będą na czas, limit Twojego kredytu będzie sukcesywnie wzrastał aż do sumy 3 000 zł. Dodatkowo, kolejne starania o kredyt będą szybsze. Pożyczkę możesz otrzymać nawet za pomocą SMSa.

Kredito24 bazuje na wzajemnym zaufaniu i uczciwości. Za każdą spłatę na czas, zwiększamy limit Twojego kredytu.
/Koszty poniesione z tytułu niespłacenia kredytu na czas będą dodane do Twojego salda. Metoda, w której to jedynie niesłowni klienci ponoszą dodatkowe koszty jest bardziej sprawiedliwa. Nie chcemy, aby duża ilość naszych zaufanych klientów ucierpiala poprzez podwyższone opłaty.

7. Kolejne pożyczki za pomocą SMS

Jeżeli spłaciłeś pierwszą pożyczkę o kolejne pożyczki możesz starać się za pomocą za pomocą SMSa – gdziekolwiek jesteś. Wystarczy wysłać do nas SMSa o treści:
Kredito24 kwota pożyczki długość pożyczki

np: Kredito24 700 30 więcej informacji znajdziesz tutaj Pożyczka SMS

Pobierz aplikację na smartfona!

Już teraz nasi Klienci mogą starać się o pożyczkę, niezależnie od aktualnego miejsca pobytu. Pobierz aplikację, wypełnij wniosek, a w ciągu kilkunastu minut otrzymasz pożyczkę.


Masz więcej pytań? Z chęcią na nie odpowiemy:

Tel: 22 307 13 31

e-mail: info@kredito24.pl

zajrzyj tutaj: Pyt. i Odp.